1/3
pondělí 23.5.2016 | Martin Zálepa | Přečteno: 94

Modřany - Starší přípravka 2005 a 2006

2/3
pondělí 23.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 74

Mladší přípravka 2008 - Královice

3/3
pondělí 23.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 86

Mladší přípravka 2008 - Xaverov

Nábor dětí Letní kempy
pondělí 23.5.2016 | Klub | Přečteno: 145 | Počet komentářů:0

Rozhovor o Hájích v PDF verzi na webu

pondělí 23.5.2016 | www.fotbalpraha.cz | Přečteno: 188 | Počet komentářů:0

FC Háje JM - Vršovice 0:1

neděle 22.5.2016 | Karel Valo | Přečteno: 147 | Počet komentářů:0

Předpřípravka 2009 na Mini Cupu 14.5.

středa 18.5.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 135 | Počet komentářů:0

Dukla JM - Starší přípravka 2006

středa 18.5.2016 | Vladislav Volf | Přečteno: 104 | Počet komentářů:0

Starší přípravka 2005/2006 - Královice

úterý 17.5.2016 | www.fotbalpraha.cz | Přečteno: 119 | Počet komentářů:0

Cholupice - FC Háje JM 3:2

pondělí 16.5.2016 | Klub | Přečteno: 146 | Počet komentářů:1

Rozhovor o Hájích v Pražském zpravodaji

pondělí 16.5.2016 | Martin Provázek | Přečteno: 129 | Počet komentářů:0

Dolní Měcholupy - Mladší přípravka 2008

pondělí 16.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 135 | Počet komentářů:0

Motorlet - Mladší přípravka 2008

sobota 14.5.2016 | Jan Špinka, Eva Mašková | Přečteno: 193 | Počet komentářů:0

Obvodního kolo turnaje McDonald’s cup 2016

pátek 13.5.2016 | Klub | Přečteno: 191 | Počet komentářů:0

Háje se ucházejí i letos o krajské středisko mládeže

čtvrtek 12.5.2016 | Vladislav Volf | Přečteno: 174 | Počet komentářů:0

Uhříněves - Starší přípravka 2005/2006

čtvrtek 12.5.2016 | Jan Špinka, Karel Hönig | Přečteno: 138 | Počet komentářů:0

Starší přípravka 2006 - ČAFC

čtvrtek 12.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 159 | Počet komentářů:0

Dukla JM - Starší přípravka 2005

pondělí 9.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 220 | Počet komentářů:0

Mladší přípravka 2008 - Vyšehrad

pondělí 9.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 241 | Počet komentářů:0

Admira - Starší přípravka 2005

Aktuality

24.5.2016

Přeložený zápas MPŘ 2007

Zápas mladší přípravky 2007 proti Braníku se přesouvá ze soboty 11.6. nově na neděli 29.5., zápas se odehraje ve 12:30 na Schulhoffce.
24.5.2016

Přeložený zápas mladší žáci 20

Zápas mladších žáků 2004 proti Chodovu se překládá ze soboty 28.5. nově na pondělí 30.5. od 17:00.
19.5.2016

Trenérská schůze

Ve středu 25.5. se od 19:00 koná v kantýně schůze všech trenérů a vedoucích.
15.5.2016

Výběr U12

V úterý a ve středu proběhne turnaj výběrů okresů a Prahy pro ročník 2004. Do výběru neligových pražských klubů se dostal z mladších žáků Kuba Peterka. Trenéry výběru jsou L.Michl a O.Mansour.
8.5.2016

Přeložený zápas mladší dorost

Zápas mladšího dorostu proti Braníku se přesouvá ze soboty 14.5. nově na neděli 15.5. od 14:45.
4.5.2016

Přeložený zápas starší žáci B

Zápas starších žáků B proti Chodovu se překládá z neděle 15.5. nově na pondělí 16.5. od 17:30. Zápas se odehraje na Chodově na trávě, kde naši starší žáci trénují.
4.5.2016

Přeložený zápas MPŘ 2007

Zápas mladší přípravky 2007 proti ČAFC se přesouvá ze soboty 18.6. nově na čtvrtek 16.6. od 16:30.

Kalendář akcí

květen 2016
Po Út St Čt So Ne
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
     

Rozpis zápasů / Výsledky

27.5.2016, 17:00, Hostivař T
Hostivař – FC Háje
Mladší přípravka A (2007)
27.5.2016, 17:00, Modřany T
Modřany – FC Háje
Mladší přípravka B (2008)
28.5.2016, 08:15, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
Starší žáci A
28.5.2016, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Meteor
Mladší přípravka A (2007)
28.5.2016, 10:00, Náplavka Rašínova
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2009)
28.5.2016, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Střešovice
Mladší dorost
28.5.2016, 10:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – Meteor
Mladší přípravka B (2008)
28.5.2016, 11:00, ČAFC UMT
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2009)
28.5.2016, 13:00, Háje UMT
FC Háje – Vršovice
Mladší žáci A
28.5.2016, 17:00, Přední Kopanina T
Př. Kopanina – FC Háje
Muži A
28.5.2016, 17:00, Újezd nad Lesy T
Újezd n. Lesy – FC Háje
Muži B
29.5.2016, 11:00, Běchovice T
Běchovice – FC Háje
Starší přípravka A (2005)
29.5.2016, 11:00, Běchovice T
Běchovice – FC Háje
Starší přípravka B (2006)
29.5.2016, 12:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2007)
29.5.2016, 14:30, Bedřichovská UMT
Meteor – FC Háje
Starší přípravka A (2005)
29.5.2016, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Braník
Mladší žáci C
29.5.2016, 16:00, Klánovice T
Klánovice – FC Háje
Starší žáci B
29.5.2016, 16:15, Bedřichovská UMT
Meteor – FC Háje
Starší přípravka B (2006)
29.5.2016, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Aritma
Starší dorost
30.5.2016, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Chodov
Mladší žáci B


Partneři