Přebor MPŘ : FC Háje JM - Sparta Praha 0:12 (0:5)

Ve třetím kole jsme doma přivítali sebevědomou Spartu.Čekali jsme kvalitní tým, ale zároveň doufali, že naši kluci neprodají svou kůži lacino.Nikdo asi nečekal, že proti Spartě uděláme nějaké body, ale také se nepočítalo s tak vysokou prohrou - 0 : 12

Prvních deset minut jsme dokázali se soupeřem držet krok a dokázali i zahrozit.Po prostřídání si soupeř vytvořil už trvalejší tlak, ze kterého jsme inkasovali první branku.Během prvního poločasu jsme inkasovali ještě čtyřikrát a do kabin jsme šli za stavu 0:5. O přestávce jsme si v kabině řekli, že už nedostaneme víc jak čtyři branky.Bohužel tento úkol se nám splnit nepovedlo, soupeř se ještě více rozehrál a přidal další branky( některé hodně laciné po individuelních chybách).Sparta byla ve všech směrech lepší než naše mužstvo, předčila nás hlavně v rychlosti, důraznosti a jejich hráči se neustále nabízeli pohybem. Musím říci, že mě někteří hráči v tomto zápase mile překvapili, protože odehráli zápas na své maximum, ale byli i ti co mě zklamali.Doufám, že si kluci své chyby uvědomí a v dalším zápase se jim vyvarují.Bohemians bude další těžkou zkouškou!!!