Muži A příprava: FC Háje JM - AFK Hořín 2:2 (2:1)

Muži A | 22. 07. 2006 - 18:29 | Karel Hrůza | Komentářů: 0 | Přečteno: 3474
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer

V sobotu 22.července jsme sehráli 1.přípravné utkání na novou sezonu 06/07. Soupeřem nám byl tým Hořína, účastníka 1.A třídy středočeského kraje. Utkání se hrálo na zcela novém hřisti v Uhříněvsi s umělým povrchem.

V pekelně teplém sobotním odpoledni jsme nastoupili proti soupeři, který má v 1.A třídě postupové ambice. Hra byla navzdory tomu, že se oba týmy nacházejí ve stádiu kondiční přípravy, my běháme už od středy 12.7., docela pohledná a byly k vidění i povedené fotbalové akce.



Naše obě branky padly v prvním poločase, když tou první po přiklepnutí hlavou od Bičanika srovnával na 1:1 nádhernou křižnou střelou Karel Hrůza.

O pár minut později strhl vedení na naši stranu po rohu hlavou Pepik Bičanik.



V průběhu utkání se na hřiště dostali za FC Háje JM:

Brankaři: Martin Tlustý, Honza Matějovský (každý chytal jednu půlku, a tu druhou asistoval panu rozhodčímu Buřilovi na lajně)

Hráči v poli: Jirka Hartman, Pepa Marval, Marek Chrobák, Honza Slabý, Michal Pavelka (návrat z hostování z Xaverova), Jirka Tesař (pro toto utkání kapitán a tento úkol zvládl s přehledem :-) ), Tomáš Ostrihoň, Pavel Bubeník, Karel Hrůza, Honza Tůma (nová akvizice v přípravě), Martin Aksamit, Jirka Janoušek, Honza Jablonský, Pepa Bičaník.



V další části přípravy sehrajeme snad ještě 4. přáteláky, z toho dva na soustředění v Mohelnici, kam odjíždíme 29.7.

Komentářů: 0

Napište komentář

Vyplňte nospam: