Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
úterý 30.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 124
Mateřina Cupy 2024
2.5.2024 | Přečteno: 52
Zemřel bývalý hráč Jiří Routek
11.4.2024 | Přečteno: 413
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 803
Čarodějnice 2024
5.4.2024 | Přečteno: 244
Jihovýchodní liga - Jaro 2024
26.3.2024 | Přečteno: 573
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 955
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1257
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 391
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 498
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 489
Shrnutí zimní ligy na Hájích
Zobrazit archiv
<
duben 2018
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
2
ZÁPAS:
2.4.2018, 16:30, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
0
:
4
Muži B
3
4
Trenérská schůze
(04.04.2018 19:00 - 00:00)
Více informací o akci
5
ZÁPAS:
5.4.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje B – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
5.4.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2016)
5.4.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje B – FC Háje
Jihovýchodní liga
6
7
ZÁPAS:
7.4.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – SK Ďáblice
4
:
1
Mladší dorost A
7.4.2018, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Meteor
16
:
40
Mladší přípravka A (2015)
7.4.2018, 10:00, Benešov UMT
Benešov – FC Háje
8
:
6
Mladší žáci A (2011)
7.4.2018, 10:00, Benešov UMT
Benešov – FC Háje
9
:
2
Mladší žáci B (2012)
7.4.2018, 10:45, Háje UMT
FC Háje – Ústí nad Labem
1
:
8
Starší žáci B (2010)
7.4.2018, 10:45, Schulhoffova UMT
FC Háje – Meteor
16
:
37
Mladší přípravka B (2016)
7.4.2018, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Ústí nad Labem
0
:
3
Starší žáci A (2009)
7.4.2018, 13:00, Běchovice T.
Běchovice – FC Háje
4
:
1
Starší žáci A (2009)
7.4.2018, 13:00, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
7.4.2018, 14:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
7
:
1
Mladší žáci A (2011)
7.4.2018, 14:15, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
19
:
23
Starší přípravka B (2014)
7.4.2018, 14:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Dolní Chabry
5
:
20
Mladší žáci B (2012)
7.4.2018, 14:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – Dolní Chabry
Jihovýchodní liga
7.4.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
15
:
16
Starší přípravka A (2013)
7.4.2018, 16:30, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
1
:
7
Muži A
8
ZÁPAS:
8.4.2018, 10:00, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
8.4.2018, 10:00, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
Jihovýchodní liga
8.4.2018, 13:00, Háje UMT
FC Háje – Dukla JM
9
:
2
Starší přípravka A (2013)
8.4.2018, 13:00, Háje UMT
FC Háje – ČAFC
4
:
12
Starší přípravka B (2014)
8.4.2018, 14:45, Háje UMT
FC Háje – Modřany
1
:
8
Mladší žáci B (2012)
8.4.2018, 15:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
10
:
12
Mladší přípravka A (2015)
8.4.2018, 16:30, Braník T.
Braník – FC Háje
3
:
1
Muži B
8.4.2018, 16:30, Háje UMT
FC Háje – Kunratice
5
:
2
Starší žáci B (2010)
9
10
11
12
ZÁPAS:
12.4.2018, 18:45, Slavia Praha UMT
Slavia dívky – FC Háje
2
:
12
Mladší žáci B (2012)
13
14
ZÁPAS:
14.4.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – D. Počernice
2
:
2
Starší žáci A (2009)
14.4.2018, 09:30, Spoje T.
Spoje – FC Háje
5
:
11
Starší přípravka A (2013)
14.4.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Újezd n. Lesy B
2
:
0
Muži A
14.4.2018, 13:30, Bohnice T.
Bohnice – FC Háje
11
:
3
Starší přípravka B (2014)
14.4.2018, 14:00, Háje UMT
FC Háje – Braník
1
:
12
Mladší žáci A (2011)
14.4.2018, 14:00, Háje UMT
FC Háje – Braník
4
:
10
Mladší žáci B (2012)
14.4.2018, 16:00, Libuš T.
SK Libuš – FC Háje
2
:
3
Starší žáci B (2010)
15
ZÁPAS:
15.4.2018, , Schulhoffova UMT
FC Háje – VOLNÉ
Mladší přípravka A (2015)
15.4.2018, 09:30, Neratovice T.
Neratovice - Byškovice – FC Háje
2
:
3
Starší žáci A (2009)
15.4.2018, 11:15, Neratovice T.
Neratovice - Byškovice – FC Háje
4
:
2
Starší žáci B (2010)
15.4.2018, 11:15, Braník T.
Braník – FC Háje
14
:
36
Starší přípravka B (2014)
15.4.2018, 13:00, Braník T.
Braník – FC Háje
26
:
14
Starší přípravka A (2013)
15.4.2018, 14:30, Zličín UMT
FC Zličín – FC Háje
1
:
2
Mladší dorost A
15.4.2018, 14:30, Střížkov UMT
FA Praha – FC Háje
33
:
28
Mladší přípravka A (2015)
15.4.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Hrdlořezy
2
:
1
Mladší žáci A (2011)
15.4.2018, 15:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – ČAFC
Starší přípravka B (2014)
15.4.2018, 15:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – ČAFC B
Jihovýchodní liga
15.4.2018, 16:30, Střížkov UMT
FA Praha – FC Háje
6
:
53
Mladší přípravka B (2016)
15.4.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Tempo B
4
:
1
Muži B
15.4.2018, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Košíře
12
:
6
Mladší přípravka A (2015)
15.4.2018, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Bohnice
Mladší přípravka B (2016)
16
17
Mateřina CUP
(17.04.2018 08:45 - 00:00)
Více informací o akci
18
19
20
21
ZÁPAS:
21.4.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Újezd n. Lesy
12
:
1
Mladší dorost A
21.4.2018, 09:00, Řeporyje T.
Řeporyje – FC Háje
11
:
6
Mladší přípravka A (2015)
21.4.2018, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
4
:
2
Muži A
21.4.2018, 10:45, Háje UMT
FC Háje – Junior
10
:
3
Mladší žáci B (2012)
21.4.2018, 12:30, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Jihovýchodní liga
21.4.2018, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Podolí
27
:
12
Starší přípravka A (2013)
21.4.2018, 12:30, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2018, 13:00, Štěrboholy T.
FC Háje – Roudnice nad Labem
2
:
6
Starší žáci B (2010)
21.4.2018, 14:00, Újezd n. Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
5
:
1
Mladší žáci A (2011)
21.4.2018, 14:15, Háje UMT
FC Háje – Podolí
37
:
11
Starší přípravka B (2014)
21.4.2018, 14:45, Štěrboholy T.
FC Háje – Roudnice nad Labem
3
:
1
Starší žáci A (2009)
21.4.2018, 16:00, Kbely T.
Kbely – FC Háje
3
:
2
Muži B
22
ZÁPAS:
22.4.2018, 10:00
VOLNÉ – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
22.4.2018, 11:45, Háje T.
FC Háje – Motorlet
39
:
40
Mladší přípravka B (2016)
22.4.2018, 13:30, Háje T.
FC Háje – Motorlet
21
:
36
Mladší přípravka A (2015)
22.4.2018, 14:00, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
17
:
10
Mladší žáci B (2012)
22.4.2018, 15:15, Háje UMT
FC Háje – Junior
9
:
4
Starší přípravka B (2014)
22.4.2018, 15:30, Vítkov T.
Union Žižkov – FC Háje
0
:
4
Starší žáci A (2009)
22.4.2018, 15:30, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
22.4.2018, 15:30, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
Jihovýchodní liga
22.4.2018, 16:00, Chaplinovo náměstí UMT
Barrandov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
22.4.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka A (2013)
22.4.2018, 17:00
VOLNÉ – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
23
24
25
ZÁPAS:
25.4.2018, 17:30, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
7
:
10
Starší přípravka A (2013)
26
ZÁPAS:
26.4.2018, 17:15, Schulhoffova UMT
FC Háje – SK Hamr
7
:
22
Mladší přípravka A (2015)
27
ZÁPAS:
27.4.2018, 17:00, Braník T.
Braník – FC Háje
23
:
52
Mladší přípravka A (2015)
28
ZÁPAS:
28.4.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – D. Počernice
0
:
6
Mladší žáci A (2011)
28.4.2018, 08:30, Union Strašnice UMT
PSK Union – FC Háje
13
:
1
Mladší žáci B (2012)
28.4.2018, 10:00, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
4
:
9
Mladší žáci A (2011)
28.4.2018, 10:00, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
7
:
3
Mladší žáci B (2012)
28.4.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Bohnice
3
:
1
Muži A
28.4.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Litoměřicko
4
:
1
Starší žáci B (2010)
28.4.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – Litoměřicko
11
:
0
Starší žáci A (2009)
28.4.2018, 13:15, Braník T.
Braník – FC Háje
30
:
38
Mladší přípravka B (2016)
28.4.2018, 15:15, Bedřichovská UMT
Meteor – FC Háje
15
:
1
Starší přípravka B (2014)
29
ZÁPAS:
29.4.2018, 13:00, Háje UMT
Vršovice – FC Háje
5
:
1
Mladší dorost A
30
Čarodějnice na Hájích
(30.04.2018 17:00 - 00:00)
Více informací o akci
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Individuální tréninky
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Zimní liga 23/24
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři