Dukla JM - Starší přípravka 2005

Předehrávka víkendového zápasu v rámci skupiny Elite ročníku 2005 se odehrála v úterý na UMT Mikulova, kde na domácím hřišti hraje sousední tým z Jižního Města.
17.kolo v Út 10.5.2016 16:30
Mikulova UMT
Dukla JM

Než jsme se rozehráli, tak soupeř již vedl. Naše hra byla v první polovině nepřesná, nedůrazná a bez chuti. Za první dvě čtvrtiny jsme vystřelili pouze dvakrát na bránu, což je pro úspěšné vstřelení gólu velice málo. V druhé části zápasu jsme předvedli několik hezkých akcí a dali i branky, ale škoda je, že kluci takto nehrají od začátku. Ve druhém zápase po obě byla naše hra dosti neurovnaná, a proto i celkový dojem je průměrný, což je pro tým, kde je tolik schopných a kvalitních hráčů k zamyšlení. Přesně to jsme udělali na středečním tréninku, tak věřme v lepší zítřky a vzhůru do práce!

Hráči: Kája Hamala, Alex Klymskyj, Tomik Kolář, Honza Maršák, Dymo Nykyforuk, Fíla Prachař, Vašek Schrojf, Luky Veselý, Simon Větrovec

úterý 10.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 3218