Starší žáci A - Dukla Praha

Na zápas sme sa celý týžden pripravovali, kluci svedomito makali v procese a za ich snahu sme boli odmenení v podobe víťazstva.
2:1
3.kolo v So 24.9.2016 08:30
Dukla C

Do zápasu sme vstúpili odhodlane s cieľom streliť gól, aby sme technických hráčov Dukly znervóznili. Vytvorili sme si niekoľko šancí ,ale brankár hostí ich zneškodnil. Dukla mala v poli územnú prevahu ale dobrým napádaním a pressinkom vo vertikálnych priestoroch sme nedovolili rozohrávku a získavali sme míče a hrozili rýchlymi kontrami.

Gól sa nám podarilo nakoniec streliť po dorážke Hulku po predchádzajúcej kombinácii z ľavej strany a spolupráce Hakla a Chrastinu. Bohužiaľ sme z ojedinelej šance hneď po góle inkasovali a Dukla zrovnala na 1:1. Nám sa však podarilo ešte do prestávky skórovať a to konkrétne sa po dôraze vo vápne presadil znova Hulka.

Druhý polčas sme ešte mali pár náznakov ale posledných 15 min nás Dukla zatlačila a udávala tempo hry, mala viac príležitostí a keď spálili pár minút pred koncom totálnu tutovku, víťazstvo sme si ustrážili. Je to pre nás veľmi cenné víťazstvo, nie je zvykom ,aby Hájecké týmy porážali ligové celky nám sa to podarilo a tešíme sa z toho.

Čaká nás veľa práce ,ale je to obrovský stimul do ďalšej práce.....

Zostava: Melichar – Jun, Semecký, Žebrakovský, Gill -Nevečeral, Hartman, Hulka, Lebeda – Chrastina, Hakl---