Aritma - Starší žáci B

Premiérové tři body v soutěži jsme přivezli ze hřiště Aritmy, utkáni jsme odehráli 17. září.
1:8
2.kolo v So 17.9.2016 17:00
Aritma UMT
Aritma B

V tomto zápase byl jediný cíl a to 3 body.

Do utkání jsme přímo vlétli, po třech minutách jsme vedli 1-0 a po dalších čtyřech minutách byl stav již 2-0. To byl začátek, který jsme chtěli a kluci to provedli velice přesně tak, jak by to mělo vypadat-vyhrané osobní souboje a rychlý útok a pěkné zakončení. Na našich klucích byla vidět chuť hrát a soupeře jsme přehrávali ve všech fotbalových atributech. Po další pěkné akci / dobré odebrání a rychlý útok / jsme v 10 minutě vedli 3-0.

Za tohoto stavu jsme trochu pozměnili sestavu, aby se protočilo co nejvíc hráčů a na plynulosti hry to bylo trošku znát. Soupeři se podařilo, po pěkné akci snížit na 3-1. To nás ovšem nerozhodilo a za pár minut jsme zase vedli o tři góly 4-1. Za tohoto stavu také skončil první poločas. Ve druhé půli jsme předváděli pěkný fotbal s rychlými náběhy a dobrým zakončením skóre se nakonec vyšplhalo až na konečných 8-1.

Hodnocení: Co se týká ofenzívy tak určitě za 1. Dali jsme hodně pěkných gólů po dobrých kombinacích. Trochu nám nešlo bránit soupeřovi rohy, po kterých se dostával do zakončení, které naštěstí pro nás nebylo přesné. Z celkového hlediska jsme v zápase obstáli a byl vidět rozdíl mezi námi a soupeřem. / rychlost,technika,střelba atd. /

Sestava: Ríša Krysta, Ráďa Kostka, Honza Šimánek, Péťa Müller, Vojta Uhlíř, Dan Lacko, Péťa Mašek, Míša Pokorný, Dan Pechanec, Pavel Chromec, Kryštof Kepka, Lukáš Novotný, Filip Lauber, Alex Velyhan, Filip Čamek, Péťa Charvát