Dolní Měcholupy - Starší přípravka 2006

V neděli 16.10. jsme odehráli třetí víkendové utkání proti Dolním Měcholupům.
6.kolo v Ne 16.10.2016 15:00
D. Měcholupy T
Dolní Měcholupy

Dolní Měcholupy však nastoupily ve slabší sestavě, ve které bylo i pár kluků, kteří byli mladší o rok či o dva. A tak hned v první čtvrtině se nám podařilo utkání rozhodnout a dál se už hrálo jen o skóre a udržení čistého konta. V první polovině zápasu by se jen těžko hledaly chyby v naší hře, hráči dokázali vybírat správná řešení a hráli týmově. Padlo několik krásných gólů po ukázkových akcích a soupeře jsme nepustili téměř k ničemu. Ve druhé polovině se tolik nezměnilo, jen bylo k vidění z naší strany více neproměněných šancí, jelikož už kluci hráli více na sebe.

Takovýchto jednoznačných zápasů nebývá mnoho, a tak bylo vidět na hráčích, že si to užívají. Nakonec si každý vstřelil minimálně jeden gól, a ještě se nám podařilo udržet nulu.

Zápasu se zúčastnili: Borkovec, Leipold, Němec, Petr, Zlatník, Lacko, Pechanec, Oráč, Stříbrský, Limberg

neděle 16.10.2016 | Karel Honig | Přečteno: 2218