Mladší přípravka A (2015)

Aritma - Mladší přípravka 2008

V pátek 23. 9. jsme odehráli druhé utkání v rámci soutěže Elite. Tentokrát jsme zavítali na hřiště Aritmy Praha.
3.kolo v Pá 23.9.2016 17:00
Aritma UMT
Aritma

Dan:

Na mém hřišti jsme šli do rychlého vedení 2:0, které jsme pak vzápětí ztratili a po celý zbytek zápasu jsme jen dotahovali náskok soupeře, kterému šlo střílení branek lépe. Kromě střílení branek byl soupeř lepší i v přihrávkách a celkové koncentrovanosti na fotbal. My jsme bohužel několik branek obdržely právě proto, že naše pozornost nebyla na hřišti. Přesto, že jsme tedy dali branek méně, je na naší hře vidět postupně zlepšení a některé akce byly opravdu pěkné.

Martin:

První dvě části zápasu byly poměrně vyrovnané a chvílemi jsme předváděli i lepší výkon. Ovšem zbytek zápasu se dostavila únava, se kterou jsme nezvládli dál konkurovat soupeři, který poté zaslouženě vyhrál.

Hráči: Brož O., Brož V., Feigl, Filip, Chavikov, Janouch, Krejčí, Kříž, Nikodým, Petrák, Šalát, Tyminskyy

pátek 23.9.2016 | Dan Beneš, Martin Provázek | Přečteno: 2133