Muži A - Generálka se Střešovicemi

V pátek čekala hájecké "Áčko" generálka na přeborové jaro se Střešovicemi.
v Pá 3.3.2017 19:00
Střešovice UMT
Střešovice
Branky FC Háje: 3xSoucha,Nezbeda . Diváci: 0,
Sestava FC Háje: Provazník-Dub,Grešnjakov,Hančl, Janek,Joun,Charvát,Kloboučník,Lojda, Nezbeda,Novák,Růžička,Soucha,Šejnost, Vlasák

Utkání se Střešovicemi slibovalo zajímavou konfrontaci před prvním jarním mistrovským utkáním. Proti velice agresivnímu soupeři, který praktikoval vysoký presink, jsme si vyzkoušeli různé varianty překonání obrany. Jsem rád, že jsme dokázali vstřelit 4 góly. Hattrickem se v zápase blýskl Matěj Soucha.

Ovšem 4 obdržené branky jsou velkým varováním. Opět jsme se dopustili dvou zbytečných chyb, které soupeř využil. V závěru zápasu kopaly Střešovice ještě pokutový kop, který náš brankář zlikvidoval a tak utkání skončilo remízou 4:4.

Zklamáním je zraněný brankář, který má ruku v sádře a bude nám chybět mnoho týdnů. Další zraněný hráč z tohoto zápasu má naštěstí jen pár stehů v obočí a bude v pořádku.

pátek 3.3.2017 | Lukáš Růžička, Jan Špinka | Přečteno: 2465