Ročník 2002: Výborný začátek v Kolovratech

V sobotu sme zavítali na 2.kole jarnej časti do Kolovrat, zápas sa hral na výborne pripravenej trávičke, čo je ale pre nás veľká nevýhoda jak sme stále na umt...
2:5
(0:4)
12.kolo v So 8.4.2017 16:30
Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty

Každý súper je doma silný a Kolovraty to len potvrdzujú , tak sme vedeli že to nebude ľahký zápas, čo sa naplnilo.

Na šťastie sme boli hneď v úvode zápasu aktívnejší a náš tlak a šance vyústili v 3 gólové vedenie už v 15 min. potom sa hra ako tak vyrovnala ale pridali sme pár min. pred prestávkou gól na 0:4 a mysleli sme si že to už bude len formalita.

Po prestávke sme poľavili ale hlavne v koncentrácii a súper nás za to hneď potrestal a to 2x, zrazu to bolo len o 2 góly a súper stále hrozil a v tejto fázy zápasu bol určite lepší než my, čo ma sklamalo.

Na konci to bolo už trošku vyhecované ale 5. min pre koncom sme strelili poisťovací gól a žiadnu drámu sme nepripustili.

Sú za nami 2 kolá , ktoré sme vyhrali, nejako to nepreceňujeme, ideme od zápasu k zápasu a naša príprava už smeruje na Duklu Praha, kde nás čaká nesmierne ťažký a dôležitý zápas....