Ročník 2007: Aprílová neděle na Hájích

V neděli 23.4.2017 jsme odehráli mistrovské utkání na našem domácím hřišti. Soupeřem nám byli kluci z Dubče.
14.kolo v Ne 23.4.2017 11:15
Háje UMT
Dubeč

Nejprve musím připomenout zápas z podzimu, kde naši kluci odehráli velmi pěkné utkání, přestože ten den hráli dva zápasy. Konečný výsledek byla sice pro nás prohra, ale výkon vítězství.

Tuto neděli musím přiznat, že jsem se na zápas těšila a věřila, že i když bojujeme s větší marodkou, kluci zase odehrají pěkné utkání.

Soupeř přijel s kluky ročník 2006 i 2007. Začátek utkání byl velmi zajímavý, na jednom hřišti se nám podařilo během čtyř minut dát čtyři góly…. To je vždy injekce pro hlavu. Kluci hráli s lehkostí a velkým úsměvem, ale nutno přiznat, že poslední čtvrtku jsme během krátké doby opět čtyři góly inkasovali.

Na hřišti, kde se utkali kluci se staršími, také byla vidět velká bojovnost, ale i zde poslední čtvrtka přinesla nadílku v podobě gólů.

Napětí zůstalo až do šatny, kdy po návratu od rozhodčího zazněl výsledek 20:19…, bylo to opravdu těsné.

Všem patří dík za hru a bojovnost, divákům za výdrž aprílového počasí a trenérům za práci na tréninku.

neděle 23.4.2017 | Renata Klíčová | Přečteno: 2602