Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2009: Výborná atmosféra v zápase s Březiněvsí

V neděli jsme odehráli utkání proti Březiněvsi. Tentokrát jsme vzali 9 kluků a postavili dvě čtyřky.
13.kolo v Ne 2.4.2017 15:15
Schulhoffova UMT
Březiněves

Celý zápas se nesl pěknou atmosférou za povzbuzování rodičů obou týmů. Taková atmosféra by měla být u každého zápasu. Je třeba za to rodiče obou týmů pochválit. Naše kluky to dostalo do laufu a ve třetí a čtvrté čtvrtině bylo vidět velké nasazení.

Co se týče herních věcí, bylo v zápase k vidění mnoho dobrého, např. obsazování, rozehrávka brankáře (vyzdvihuji myšlenku, nikoliv technické provedení), situace 1vs1, mluvení. Velmi dobrý je také první dotek, kdy kluci míč přebírají, nikoliv zastavují. Je to možná nepatrný detail, ale ve hře velmi podstatný. Byly tam také náměty pro tréninkový proces.

Vnímání místa a prostorová orientace je hlavním z nich. Druhým velkým námětem je pohyb kluků, když nemají míč. O tom všem si nyní již nebudeme jen povídat, ale fotbalové dovednosti a herní činnosti jednotlivce nyní budou ve většině zastoupeny v trénincích.

Je třeba vyzdvihnout hru všech brankářů. Je to kotvení návyků pro hru ve starší přípravce a v mladších žácích.

Zápasu se zúčastnili: Víťa Dovhanych, Maty Fiala, Míša Holý, Kubík Kratěk, Honzík Moravec, Vojta Sajler, Marťas Sršeň, Tom Pešír, Jára Votípka

neděle 2.4.2017 | Otmar Mansour | Přečteno: 2015