Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2009: Devět branek na Zlíchově

V pátek odpoledne jsme se sešli na težko nalezitelném hřišti Zlíchova.
14.kolo v Pá 21.4.2017 17:00
Zlíchov T.
Zlíchov

I přes to, že někteří rodiče nebo i trenéři nějakou dobu hřiště složitě hledali, sešli jsme se na zápas včas a čekala nás zajímavá podívaná.

Pro některé kluky to byl jeden z prvních velkých zápasů, i tak jsme mohli vidět vyrovnanou hru. To, že kluci umí dělat pěkné klíčky, samozřejmě víme, ale některé, dá se říct až kombinační akce byly příjemným překvapením. Bohužel jsme byli často v chumlu a některým z nás občas chyběla dravost a zapálení pro hru.

V poslední čtvrtině jsme zkusili s trenérem strategii, kdy jsme na kluky v podstatě vůbec nemluvili. Ze začátku tato taktika slavila úspěch a kluci si celou hru zvládli organizovat sami. Ale v druhé půlce této čtvrtiny už bylo vidět, že kluci ztrácí zájem o hru a soustředěnost. Možná se i dostavila únava.
Každopádně zápas to byl vyrovnaný a doufám, že se podaří s týmem Zlíchov uspořádat nějaký přátelský zápas, protože každé takové utkání klukům hodně pomůže.

pátek 21.4.2017 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 2067