Ročník 2003: Devět branek v síti Junioru

V neděli odpoledne jsme sehráli pohodové utkání na Junioru.
(0:2)
4.kolo v Ne 1.10.2017 13:00
V Úžlabině UMT.
Junior
Branky FC Háje: 9.,51. Zein Eddin, 28. Novotný, 54. Sonakiya, 57.,61. Lacko, 62. Dalibába, 66. Mukhamedov. Diváci: 15,

Začátek utkání byl z naší strany malinko nervózní, kdy jsme si vytvářeli šance, ale koncovku jsme řešili příliš křečovitě. Právě proto jsme se prvního gólu dočkali až v deváté minutě, když náš útočník ve vápně nic nevymýšlel a přesnou střelou pod břevno otevřel skóre zápasu.

Do poločasu jsme již přidali pouze jednu branku a soupeř stále cítil šanci na dobrý výsledek. Ve druhé půli jsme konečně začali šance proměňovat a pěknou poctivou hrou jsme nakonec Junior rozstříleli 0-9.

Hodnocení: Pro naše borce to byl zápas v pohodlném tempu a na hřišti se projevil velký výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy. Pozitivní je že kluci nikoho nepodceňují a i tyto zápasy dokážou odmakat naplno. Pěkné nedělní odpoledne s hezkým počasím a pěknými góly.

Sestava: Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Péťa Charvát, Sonakiya Kanak, Honza Schöbl, Dan Lacko, David Dalibába, Martin Fales , Ondra Beneš, Lukáš Panchartek, Honza Šimánek, Zein Eddin Omar.