Mladší dorost: Stále hledáme optimální pohodu

5.kolo v So 6.10.2018 14:45
Libuš T.
SK Libuš
Diváci: 30,

Na Libuši jsme měli opět pomalejší rozjezd a po chybě ze strany hřiště, jsme nechali bez patřičného důrazu ve vápně, pohodlně skórovat domácího hráče, již v šesté minutě 1-0. Pak jsme trochu převzali iniciativu my a vypracovali jsme si stoprocentní šanci, bohužel náš hráč odkrytou bránu přestřelil. Hodně se hrálo ve středu pole a soupeř byl v osobních soubojích hodně důrazný, což nám dělalo veliké problémy. Bohužel přišlo i zranění v souboji o míč a náš obránce musel odstoupit ze hry, takže jsme museli měnit obranné řady. Ve dvacáté sedmé minutě, jsme předvedli pohlednou akci s rychlou výměnou balonu a hned z toho byla vyrovnávající branka 1-1. Do konce poločasu se hrálo před oběma brankami, ale žádnou vyloženou šanci si obě mužstva nevypracovala. Druhá půle byla hodně podobná té první a oba týmy měli šance, aby zápas rozhodli, ale bez úspěchu.

Hodnocení: Zatím nám moc nevycházejí začátky zápasů, kdy si zvykáme na soupeřův důraz. V tomto utkání nám moc nevycházela křídelní hra a celková podpora středu směrem k útoku zůstala hodně za očekáváním, proto jsme si moc šancí nevypracovali, když už jsme se dostali do zakončení, tak to bylo vše buď do brankáře, nebo mimo. Hodně zbrkle jsme hráli rozehrávku od brankáře a obránců a spoustu balónů jsme domácím vlastně darovali. Celkově to ještě není úplně v pohodě, ale bod z venku se počítá.

Sestava: Ríša, Alim. Novas, Vrzy, Tyko, Mali, Láďa, Budy, Kikin, Máša, Ráďa, Péťa, Myron , Uhlí, Šéba, Pechy