Starší žáci A (2009)

Braník - Starší žáci 2002

V sobotu nás čakal posledný majstrovský zápas v roku 2016 a to zápas s ťažkým súperom z Braníku, kde vzájomné zápasy sú vždy vyhecované a majú patričnú úroveň a kvalitu.
11.kolo v So 19.11.2016 11:15
Braník UMT
Braník

Začátek zápasu sa vyvíjal v duchu oťukávania s pozornou defenzívou z oboch strán. Nám sa ale podarilo skórovať ako prvým a to prekrásnou strelou od brvna Gill vykúpal brankára hostí a šli sme do vedenia 0:1.Po góle sme boli jasne lepší naša defenzíva a stredová formácia dominovala nad domácimi škoda, že sme nepridali 2.gól.

V druhom polčase sme chceli kontrolovať hru ale súper nás po našej chybe v defenzíve dorážkou do odkrytej brány potrestal a stav bol 1:1.

Našťastie chlapci sa nepoložili a o pár min. typicky Haklovsky, to zobral na seba L.Hakl a jeho šprint s míčem nezastavil nikto a chladnokrvne zakončil a viedli sme 1:2.

A keď sa už zdalo že si odvezieme z horúcej pôdy 3 body tak v predposlednej mi. zápasu jeden hráč domácich prešiel asi cez 6 našich hráčov a presnou prihrávkou doľava našiel spoluhráča ,ktorý bohužiaľ pre nás zrovnal skóre na 2:2.

Zápas 2 asi najlepších mužstiev ligy skončil 2:2, pre nás je to strata 2 bodov lebo sme súperovi nič nedovolili a darovali sme im 1 bod.

Aj tak musím chlapcov nielen za dnešný výkon ale aj za výkony počas celej jesene pochváliť, keď sme vo všetkých zápasoch dominovali a len 2 zápasy remizovali.

Sme len v polovici ligy ale umiestnenie na 1. mieste v tabuľke je len vyústenie našej práce počas celého kalendárneho roka 2016 a právom sme najlepšie mužstvo na úrovni přeboru v kategórii U 15 na rok 2016.

sobota 19.11.2016 | Viliam Krbúšik | Přečteno: 2979