Mladší přípravka B (2016)

Mladší přípravka 2009 - Zlíchov

Překrásného sobotního dopoledne jsme se na Schulhoffském hřišti sešli proti týmu Zlíchova. Tento malebný sobotní den byl doplněn neméně pěkným fotbalovým zápasem.
3.kolo v So 24.9.2016 10:45
Schulhoffova UMT
Zlíchov

I přes to, že výsledek u nás není stěžejním pro hodnocení zápasu, můžeme říci, že kluci si své vítězství zasloužili a mohli přidat i více gólů. I když stále máme problém s tvořením chumlů a občasným nakopáváním, bylo vidět, že se na to kluci snažili myslet a občas si chytře hledali volný prostor a nebáli se kličkovat. Přestože někteří kluci poprvé hráli na takzvané přední a zadní útočníky, neměli vůbec problém se střídáním, a my trenéři jsme tak ohledně střídání byli v podstatě bez práce. Systém byl následující, zadní šli na přední, přední na střídačku a střídačka na zadní, čímž jsme měli zajištěno, že všichni hráli všude. Nejhezčí na zápase byla, ale chuť kluků hrát a jejich zaujetí do hry. Stačilo pár slov a už jsme neviděli rozehrávku naslepo házeným nebo odkopnutým autem, ale viděli jsme časté vyjetí s balonkem nebo nahrávky do volného prostoru.

Závěrem musím pochválit i rodiče, kteří se na rozdíl od rodičů soupeře po většinu času vyvarovali pokřikování pokynů na kluky a zůstali pouze u pozitivního povzbuzování a oslavování gólů.

Zápasu se zúčastnili: Marťas Laube, Pepa Vančura, Kubík Kratěk, Mates Mrzena, Ondra Borecký, Maxík Mařák, Luky Martiník

sobota 24.9.2016 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 2161