Mladší přípravka B (2016)

Mladší přípravka 2009 – Hostivař

V sobotu si i další kluci zahráli své první soutěžní utkání. Zahráli si proti nedaleké Hostivaři za teplého počasí a vstřelili tři góly.
1.kolo v So 10.9.2016 10:45
Schulhoffova UMT
Hostivař

K zápasu se sešlo 6 kluků. Hrálo se bez rozhodčího, kdy si kluci uměli říct, kdo má aut a případně jsme jim to řekli my ze střídačky. Faul byl snad v zápase jeden či dva, a tak jsme rozhodčí vlastně vůbec nepotřebovali.

Co se týče hry, hodně jsme hráli v chumlu. S klukama si o tom povídáme a budeme povídat, jenže oni ho kolikrát v zábalu boje nevidí a neuvědomují si ho. Specifickou hrou na dnešním tréninku jsme pracovali na tom, aby kluci byli dále od sebe, nicméně ti, kteří se zúčastnili tohoto zápasu, byli i na tréninku blíže u sebe. Bude nám to ještě trvat. Líbilo se mi, jak se kluci rozhodovali při rozehrávce autů a jak si i nabíhali. Párkrát jsme si to řekli a hledali si volné místo, i když výběr místa je těžká věc, kterou budeme dělat v rámci celého minifotbalu. Líbilo se mi také, když si kluci vyvezli míč do volna, toho bych tam pro příště rád viděl o trochu více. Pak je potřeba ještě zrychlit, abychom dali góly. Když jsme to totiž udělali, tak jsme byli nebezpeční a vstřelili díky tomu i nějakou tu branku. Když se dostanu k brankáři, Tom to hrál přesně tak, jak bychom chtěli, akorát míč neodkopávat, ale rozehrát.

Díky klukům i rodičům za podporu, byl to prima první zápas, nesoucí se v pohodové, uvolněné atmosféře.

Zápasu se zúčastnili: Oliver Bergman, Max Mařák, Tom Pešír, Matěj Mrzena, Pepa Vančura, Luky Martiník

sobota 10.9.2016 | Otmar Mansour | Přečteno: 6614