Modřany - Starší přípravka 2005 a 2006

V neděli v podvečer tým složený z hráčů ročníku 2005 a 2006 sehrál zápas v Modřanech proti domácímu mužstvu.
14.kolo v Ne 22.5.2016 17:00
Modřany T
Modřany

Už od začátku jsme soupeře převyšovali po všech stránkách. Lépe jsme kombinovali, vycházeli nám kličky a kluci byli "hladoví" po balónu. Téměř celý zápas se odehrál na polovině soupeře a velkým pozitivem je že všech 6 hráčů včetně gólmana se zapojovalo do útočení. Většina naších akcí začínala rozehrávkou gólmana soupeře, respektive rozehrávkou soupeře ze středu hřiště a naším okamžitým ziskem balónu, co se nám dařilo díky dobrému obsazováni a aktivnímu napadání. Co v zápase nejvíce chybělo z naší strany byla komunikace hráčů mezi sebou a s ohledem na to, že polovina mužstva se po sezóně posune do ml. žáků, tak změna těžiště hry, na což v průběhu zápasu často zapomínáme.

Hráči: Danda, Domša, Holý, Lacko, Málek, Nykyforuk, Schrojf Vá., Trnka, Veselý, Větrovec, Zlatuška

neděle 22.5.2016 | Martin Zálepa | Přečteno: 2544