Starší žáci A (2009)

Ročník 2002: Důležité vítězství na Kavčích horách

V sobotu sme odohrali posledný zápas v kategórii žiakov na súperovom ihrisku a to na krásnej trávičke a chceli sme sa aj keď v oklieštenej zostave sa rozlúčiť výhrou a peknou hrou.
21.kolo v So 10.6.2017 13:00
Podolí T.
Podolí

Peknú hru bohužiaľ nepredvádzame už dlhšiu dobu a ani tento krát sa nám nepodarilo predviesť našu hru ktorá nás zdobila v nedávnej minulosti...

Súper bol húževnatý a sme radi, že sa nám podarilo zvíťaziť a stále žijeme v hre o 1. miesto v súťaži.

V sobotu nás čaká silný Braník v poslednom zápase v kat. st. žiakov.

Sme momentálne v najhoršej pozícii voči naši súperom Braníku a Aritme, ale bude to úplne iný zápas ako s Podolím, hráči sa nám vrátili do procesu po zraneniach a školských povinnostiach a v sobotu budeme v plnej sile, sme odhodlaní zabojovať a zamakať a zvíťaziť.

Favoritom je určite Braník ale ja verím, že sa nám už konečne vráti forma, potrebné šťastie a rozlúčime sa doma víťazstvom, kde sme nevyhrali už 1 a pol mesiaca.

Zostava: Budy - Dawe, Fíla, Hulkič - Kony, Gigi, Miško, Sebi - Dan, Rossi, Haki --- Musil, Peterka

Góly: Rossi, Haki, Hulkič

sobota 10.6.2017 | Viliam Krbúšik | Přečteno: 2445