Mladší žáci C (2008)

Ročník 2005: Jeden za všechny, všichni za jednoho

V neděli nás čekalo další utkání, chtěli jsme navázat na zlepšený výkon, který jsme předvedli minulý zápas ve druhém poločase.
18.kolo v Ne 23.4.2017 13:15
Háje UMT
TJ Praga

Nálada v kabině byla velmi pozitivní, dobrou hrou jsme chtěli potěšit sebe i přítomné diváky. Další pozitivní zprávou byl fakt, že se nám po delší době vrátil do branky Honza.

Pokud jsme dnes chtěli uspět, opět záleželo na tom, jestli zvládneme dodržovat taktické body hry 7+1. Kluci všechny náležitosti znají, jen je potřeba je přenést do hry a nezapomínat na ně.

Dnes to bylo vyrovnané utkání, kdy rozhodlo to, že jsme neinkasovali jednoduché branky. Soupeř hrozil hlavně z rohových kopů, kdy nás častokrát svým důrazem dokázal přetlačit a dostat se do šance.

Mužem utkání je dnes Honza Maršák, který pochytal všechny šance soupeře a dodal nám pocit jistoty. Bojovali jsme jako jeden muž a na hráčích bylo cítit, že zápas chtějí vyhrát za každou cenu.

To se projevilo na konci utkání. Zlepšuje se nám fyzická výdrž a i to nám pomohlo k tomu, že jsme dokázali se soupeřem držet krok do poslední minuty utkání.

Soustředili jsme se na sebe a nenechali si upřít pozornost jinam. V minulých zápasech jsme měli se zakončením mírné trable a i dnes to mělo podobný průběh. Vše změnily až dvě poslední akce, kdy jsme nádhernými dvěma góly Simona rozhodli o tom, že dnes zůstávají 3 body u nás na Hájích.

Hráči si za dnešní představení zaslouží pochvalu. Toto vítězství nám dodá potřebnou energii, kterou potřebujeme v tréninku a dalších zápasech.

Zápasu se zúčastnili: Danda, Klymskyj, Kolář, Lelkes, Mareš, Maršák, Nykyforuk, Prachař, Schrojf V., Veselý, Větrovec.

neděle 23.4.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 1598