Ročník 2005: V zápase s Kladnem rozhodl důraz

​V sobotu jsme zajeli na Kladno, kde jsme původně měli hrát zápas na celé hřiště, ale vzhledem k mnoha absencím jsme se nakonec domluvili na hru na půlku hřiště, hrací doba byla 2x30 minut a závěrečná třetina trvala 20 minut.
v So 17.2.2018 10:00
Kladno UMT
Kladno

Soupeř hraje také ligu, je v jiné skupině, a tak to pro nás byla kvalitní příprava. Bylo možné vidět hráče, kteří do ligy tolik nenastupovali, v těžším zápase a jsem rád za tuto konfrontaci.

Co se týče útočné fáze, bylo k vidění, zejména v 1. třetině, mnoho líbivých akcí, kterým scházelo přesnější zakončení. Byly k vidění momenty, kdy kluci kombinovali, roztáhli hru, naběhli. Postupem času těchto momentů ubývalo. Hráli jsme více na menším prostoru, užším, tolik jsme nevyužívali kraje. Budeme si to více říkat a trénovat na tréninku.

O výsledku, který se převážil na stranu Kladna, rozhodl zejména důraz. A to ve vápnech a v soubojích. Někteří naši hráči chodili důrazně do soubojů, někteří méně důrazně, a to je v těchto zápasech velmi znát.

K vidění bylo mnoho pozitiv, zápas nám ukázal věci, ve kterých jsme zapracovali i věci, na kterých je třeba ještě více pracovat.

Zápasu se zúčastnili: Šíma Černý, Honza Maršák, Vašek Schrojf, Adam Lelkes, Dymo Nykyforuk, Luky Veselý, Kuba Danda, Vilda Schrojf, Domča Mareš, Kája Hamala, Alex Klymskyj.

sobota 17.2.2018 | Otmar Mansour | Přečteno: 2204