Ročník 2006: "Anglický týden" začal s FA Praha

Od čtvrtka nás čekal náročný program. Odpoledne jsme odehráli utkání s FA Praha. V pátek dopoledne reprezentovala většina kluků z ročníku své školy na tradičním turnaji McDonald´s Cup. Odpoledne jsme poté měli zápas na Aritmě a na ČAFC.
15.kolo v Čt 20.4.2017 17:45
Háje UMT
FA Praha

Ve čtvrteční předehrávce jsme k utkání nominovali hned 18 hráčů. Hlavním důvodem bylo rozložení zátěže na více dětí s ohledem na náročný program.

Na prvním hřišti jsme do utkání přímo vletěli a první dvě čtvrtiny jsme hráli skvělý fotbal. Byli jsme velice aktivní, důrazní a přesní. Druhá polovina utkání už nebyla tak intenzivní a nedařilo se nám tolik v zakončení.

Na druhém hřišti byl scénář opačný. První dvě čtvrtiny jsme ztráceli a byli jsme velice nepřesní. Naše tempo hry se ale postupně stupňovalo, začalo se nám poté více dařit v osobních soubojích a přidali jsme k tomu pěkné branky. Závěr utkání se klukům moc podařil a skvělým obratem přispěli k našemu celkovému vítězství.

V zápase také nastoupili 3 hráči z ročníku 2007, kteří si vyzkoušeli hru proti staršímu soupeři a získali tak další zkušenosti.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Hofman, Janováč, Konečný, Kubánek, Limberg, Málek, Oráč, Pechanec, Slavík, Stříbrský, Svoboda, Šilhánek, Trnka, Zlatuška.

čtvrtek 20.4.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 1902