Ročník 2006: Chladná sobota v Radotíně

V chladnou a deštivou sobotu nás čekal zápas v Radotíně.
14.kolo v So 22.4.2017 11:30
Radotín UMT
SC Radotín

Před zápasem jsme s hráči mluvili o tom, jak je důležité roztahovat si hřiště a jak si hledat volný prostor a jaké výhody to pro tým má. Dali jsme si za cíl, že do zápasu vletíme a budeme chtít dát co nejvíc gólů a když dojde ke ztrátě, budeme se hned pokoušet míč získat zpět. Počasí a houževnatý soupeř nám to ale neulehčovali.

Úvod zápasu byl z naší strany dobrý a opravdu jsme soupeře tlačili, jediné, co nám chybělo, bylo přesnější zakončení. První dvě čtvrtiny hodnotím velmi dobře, druhá polovina už tak dobrá nebyla. V druhé polovině zápasu jsme dost polevili, přestali jsme běhat a soupeř z toho dokázal srovnat hru.

Až příliš často jsme ztráceli míč naší ledabylou přihrávkou, nebo rozehrávkou od branky. Domácí si v závěru dokázali vytvořit tlak, ale naši hráči s trochou štěstí zvládli zápas dotáhnout do vítězného konce a na závěr si vychutnali děkovačku rodičům.

Zápasu se účastnili: Bartoš F., Bartoš D., Brandejs, Petr, Štěpánek, Vagenknecht, Zlatník, Žáček

sobota 22.4.2017 | Vladislav Volf | Přečteno: 2000