Mladší žáci B (2012)

Ročník 2006: Fotbalová bitva na Vítkově

V neděli odpoledne jsme za hustého deště nastoupili na hřišti Viktorky Žižkov.
9.kolo v Ne 8.10.2017 16:00
Vítkov T.
FK Viktoria Žižkov
Branky FC Háje: Zlatuška, Konečný. Diváci: 45,

V typicky anglickém počasí jsme odehráli velmi náročných 90 minut. Od začátku soutěže nás trochu trápí koncovka a to se projevilo hned na úvod utkání. Místo toho, abychom vedli po jasných šancích 0:3, tak jsme s domácími prohrávali 1:0.

Snažili jsme se hrát kombinačně a dobrými náběhy jsme soupeři dělali problémy. Po jednom takovém prostřelil domácího brankáře Hynek Zlatuška a vyrovnal stav utkání.

Jedním z hlavních cílů dnešního utkání bylo vyvarování se jednoduchých chyb, po kterých jsme v minulých zápasech dostávali hodně branek. Chtěli jsme po celý zápas bojovat o možné vítězství. Dnes se hráči opět o kus posunuli a na hřišti odevzdali maximum.

V těžkých podmínkách, proti silnému soupeři předvedli svůj velký potenciál. V tomto týmu nastupují pouze odchovanci našeho klubu a je skvělé vidět, že jsme schopni hrát v pátém zápase ligy vyrovnané utkání s klubem jako je Viktoria Žižkov.

Hlavu nahoru Šampioni!!

Zápasu se zúčastnili: Domša, Hadraba, Holý, Lacko, Limberg, Málek, Pechanec, Slavík, Stříbrský, Šilhánek, Trnka, Zlatuška, Černý, Konečný.

neděle 8.10.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 2424