Mladší žáci B (2012)

Ročník 2006: Nedostali jsme se ke střelbě

V dalším ligovém utkání jsme na našem hřišti hostili tým Viktorie Žižkov. Na podzim jsme s tímto soupeřem hráli velmi vyrovnanou partii a podobně napínavý zápas nás čekal i tentokrát.
22.kolo v So 5.5.2018 11:30
Háje UMT
FK Viktoria Žižkov

Úvod zápasu byl takový oťukávací a odehrával se okolo středu hřiště a čekalo se na to, který z týmu jako první něco vymyslí. Po zhruba deseti minutách přiletěl do našeho vápna centr a soupeř bohužel potrestal náš nedůraz před brankou a odražený míč poslal přesně k tyči, o dvě minuty později přišla nešťastná teč a už to bylo o dvě branky. Jediný náš gól v první třetině padl po bleskové kombinaci od brankáře přes křídlo až na volné druhé křídlo, díky třem rychlým přihrávkám.

V druhé třetině jsme zlepšili náš pohyb, ale i přesto nás soupeř tlačil a měl spoustu šancí, my se dokázali prosadit pouze po výborně zahraném rohovém kopu. Zásadním v tomto zápase bylo, že jsme se prakticky až na pár výjimek nedostávali do zakončení, chyběla nám buď finální přihrávka, nebo rychlejší práce s míčem. Naopak soupeř posílal před naši bránu spoustu centrovaných míčů, po tom co se prosazoval hlavně po krajích hřiště.

Závěr zápasu je těžké hodnotit, tam jsme opět zbytečně inkasovali několik branek pramenících z nekoncentrovanosti. Možná nám v takovýchto zápasech chybí více odvahy.

Zápasu se zúčastnili: Goikoetxea, Domša, Hadraba, Klikar, Kubánek, Lacko, Málek, Pechanec, Slavík, Stříbrský, Sobotka, Šilhánek, Trnka, Zlatuška.

sobota 5.5.2018 | Vladislav Volf | Přečteno: 2238