Ročník 2006: Vyrovnané utkání v Jihovýchodní lize

V pátek odpoledne jsme odehráli další povedený zápas Jihovýchodní ligy na krásném travnatém hřišti na půdě týmu ČAFC.
:
3.kolo v Pá 21.4.2017 16:30
ČAFC UMT
ČAFC

Zápas s ČAFC byl stejně jako poslední duely velice vyrovnaný a každá branka mohla ovlivnit konečný výsledek. Zápas měl i proto dobrý náboj a na hráčích byla vidět velká chuť zápas vyhrát.

V první polovině jsme si to však zbytečně komplikovali a soupeři nabídli poměrně jednoduché branky naší zbrklou rozehrávkou, přestože hráči nebyli pod velkým tlakem a Čafka dokázala velice dobře nabídnuté příležitosti proměňovat. Ve druhé polovině už byl vidět na hráčích větší klid a začali jsme si vytvářet mnohem více příležitostí, přesné přihrávky spolu s dobře načasovanými náběhy dělali domácím problémy, škoda jen naší nízké produktivity v proměňování těchto a dalších vyložených šancí.

Čafka naopak dobře využívala naše chyby a předvedla několik povedených brejků s přesným zakončením. I tak se klukům (a Sáře, která odehrála velice povedený zápas) podařilo vstřelit 7 branek a zápas udržet tak napínavý až do konce. Bohužel ve výsledku na tom byli lépe o jeden gól domácí, přesto bych chtěl všechny hráče pochválit za předvedenou snahu a nasazení, což bylo pro některé po náročném dopoledni, kdy sehráli několik zápasů McDonald´s Cupu (na větší hřiště 7+1), hodně fyzicky náročné.

Zápasu se zúčastnili: Sára Bednářová, Šíma Borkovec, Vojta Brandejs, Šimi Erdinger, Vojta Kulhavý, Kuba Janovský, Romča Pintner, Filip Klusáček, Vito Kraus, Péťa Leipold, Adam Průša

pátek 21.4.2017 | Karel Honig | Přečteno: 941