Ročník 2006: Zápas s Motorletem

Po prvním ligovém vítězství minulý víkend jsme jeli do Slivence k zápasu s Motorletem v dobré náladě.
10:2
(2:0)
9.kolo v Ne 7.10.2018 10:00
Slivenec T.
Motorlet
Diváci: 42,

Do zápasu jsme nicméně vstoupili z mého pohledu poněkud nervózně, některé situace jsme řešili příliš hekticky a bez potřebného klidu. Soupeř tak držel míč více na svých kopačkách, měl více ze hry, dostal se i několikrát do zakončení, ale postrádal v něm klid a přesnost. Po úvodní nervózní pasáži zápasu jsme i my ukázali, že umíme být směrem dopředu nebezpeční a vytvořili jsme si několik slibných šancí, ale ani my nedokázali žádnou proměnit, a tak jsme poprvé v sezóně zažili bezbrankovou třetinu.

Druhou třetinu odstartovali dva slepené góly soupeře, kluci ale dál bojovali a předvedli několik opravdu hezkých fotbalových akcí. Definitivním zlomem v zápasu nastal z mého pohledu těsně před koncem druhé třetiny, kdy soupeř vstřelil gól na 3:0.

Ve třetí třetině už byl soupeř v koncovce mnohem klidnější a úspěšnější než v předchozích třetinách a hned na začátku zvýšil svůj náskok na šestigólový. Kluci šli ale do zápasu s cílem dát alespoň tři góly a o to se i nadále snažili – nejprve krásnou střelou vymetl pavouky z šibenice Vojta Slavík, na něj navázal gólem i Míra Trnka, kterému se mimoto povedlo z jedné z následujících akcí trefit i brankovou konstrukci. Třetí branku se nám ale nepovedlo přidat a v koncovce náskokem uklidněný soupeř přidal další branky a upravil tak konečný výsledek na 10:2.