Ročník 2008: Domácí zápas s Březiněvsí

Ročník 2008 o víkendu čekaly 3 zápasy na domácí půdě. V sobotu na Schulhoffce jako první nastoupila ke svému zápasu skupina, která odehrála v rámci Jihovýchodní ligy své utkání s Březiněvsí.
:
4.kolo v So 14.10.2017 12:45
Schulhoffova UMT.
Březiněves

První dvě čtvrtiny byly herně téměř vyrovnané, i když Březiněves v nich byla úspěšnější v zakončení. Nám ale jednoznačně patřila třetí čtvrtina, kterou jsme 3:1 vyhráli.

Vytvořili jsme si zde několik velmi i divácky pohledných akcí, vstřelili 3 krásné góly a téměř tak vyrovnali výsledek z prvních dvou čtvrtin.

Škoda, že nám nasazení nevydrželo i do poslední čtvrtiny, kde jsme se už nedokázali soustředit a koncentrovat na hru, a tak jsme i několikrát zbytečně inkasovali z nepovedených rozehrávek a z nedostatečného obsazování protihráčů.

Ale i tak si zápas kluci za krásného slunečného počasí a fandění rodičů užili a na některých je vidět velká snaha a chuť se zlepšovat.

Hráči: Glac, Gryc, Herzer, Kubát, Mleziva, Onwualu, Rejthar, Rýpar, Stránský, Weisskopf, Winkler