Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2009: Třetí utkání v Jihovýchodní lize

Počasí se nám opravdu vydařilo a tak jsme si všichni mohli tento zápas užít naplno.
:
4.kolo v So 14.10.2017 09:00
Schulhoffova UMT.
ČAFC

Do zápasu jsme šli s Fílou v bráně a začali aktivně. Po pár minutách kluci vstřelili několik gólů a to je zdravě nabudilo k další hře. Je pravdou, že se nám zpočátku ne úplně dařilo držet dohodnuté rozestavění, tím mám na mysli útok a obrana, ale kluci se vždy doplnili a tak jsme předcházeli soupeřovým útokům.

Avšak soupeř s námi stačil po zbytek prvního dějství srovnat krok. Na hlídání si pozic budeme muset ještě zapracovat, aby se kluci zbytečně nevyčerpávali přebíháním po celém hřišti. Do druhé čtvrtiny šel do brány Ondra a z pohledu celého zápasu byla tato část zlomovým momentem. V této části jsme vstřelili nejvíce branek, kdy kluci využili několikrát při naší rozehrávce špatného postavení soupeře. Kluci si začali ještě víc věřit a hra je bavila.

Do třetí části šel do brány Mára a my jsme pokračovali v nastoleném tempu a přidávali nejen branky, ale i pohledné akce, kde byly k vidění pěkné narážečky na jeden dotek a hledání volného prostoru.

Do posledního dějství nastoupil na post brankáře Tomáš a my jsme zápas dohráli v příjemné atmosféře. Ještě by jsem chtěl připsat, že budeme muset zkoušet hrát více s hlavou nahoře, abychom dřív vystihli správný moment pro přihrávku, na volného, nebo nabíhajícího spoluhráče.

Klukům by jsem chtěl poděkovat, za jejich přístup a předvedenou hru, v zápase jsme vstřelili krásných 17 gólů. Děkujeme také rodičům a sourozencům za jejich podporu. Ať se daří a na dalším zápase na viděnou.

Zápasu se zúčastnili: Luki, Fíla, Mára, Ondra, Eda, Tomáš a Míra.

sobota 14.10.2017 | Vít Martinec | Přečteno: 846