Starší přípravka 2005 - Xaverov

Sobotní utkání ročníku 2005 na Hájích proti soupeři z Horních Počernic.
22.kolo v So 18.6.2016 13:30
Háje UMT
Xaverov

Od posledního zápasu sezóny očekáváme, že necháme na hřišti všechno, a že si zápas užijeme. Zůstalo jenom u očekávaní. Těžko k takovému zápasu vůbec něco napsat. Během celé sezóny bylo vidět, že je to super parta kamarádů, kteří spolu chtějí vyhrávat. V sobotním zápase bylo na hřišti jenom 8 jednotlivců, kteří chtěli hrát jenom, když měli míč na noze, v opačném případě jenom sledovali své spoluhráče, co s balónem udělají. Předvedli jsme výkon bez bojovnosti, běhání a hlavně touhy po vítězství. Zklamání z výkonu je veliké, ale je třeba na to zapomenout, od fotbalu si trošku oddychnout a připravit se na přechod k mladším žákům, kde věříme, že bude více důvodů k radosti než v tomto zápase.

Závěrem ještě děkujeme hráčům a trenérům z Horních Měcholup za celou sezónu a přejeme mnoho dalších úspěchů!

sobota 18.6.2016 | Martin Zálepa | Přečteno: 2379