Starší přípravka 2006 - Tempo

V neděli 16. října jsme odehráli utkání na Schulhoffce proti týmu Tempa v rámci Jihovýchodní ligy.
:
4.kolo v Ne 16.10.2016 09:30
Schulhoffova
Tempo

Zápas s týmem Tempa se nesl ve svižném tempu. Soupeř tak dostál svého jména a prověřil tedy především naši bdělost, soustředěnost a také naši aktivitu. Pro zápas jsme měli připravené dvě samostatné pětky na střídání. Do každé pětky jsme zakomponovali naše nováčky, pro které to byl zároveň první soutěžní zápas.

Samotný zápas měl pro nás tak typický charakter. Nejdříve v první čtvrtině dovolíme soupeři, ať nám pro naší vyšší motivaci nasází pár branek. Soupeř se holt začne na zápas soustředit vždy o pár minut dříve než my. Povzbuzeni tímto dovoleným dopingem, který nám soupeř poskytne, se vrhneme do druhé čtvrtiny, kterou předvádíme fotbal plný akcí, krásných přihrávek, drzých kliček a troufalých zakončení. Zpravidla si tuto naši vlastnost dokážeme přenést i do čtvrtiny třetí, což se nám i tentokrát podařilo.

Avšak čtvrtina čtvrtá, toť naše zhouba. Již po pár minutách nám dochází síly, říkáme si trenérům o střídání a zde, právě zde, se projevují ty naše "propovídané" tréninky. Chybí nám fyzička, kterou nám intenzivnější tréninky mohou poskytnout. Tady si každý z kluků musí sáhnout do svědomí a pokusit se tomu fotbalu přinést na tréninku ještě o trochu větší oběť. I přes tento obvyklý průběh zápasu lze objevovat individuální odchylky, jako například velký posun dopředu v naší rozehrávce.

Naši obránci již dokážou skvěle otevírat prostor pro rozehrávku brankáře a následně si nabíhat do volného prostoru pro přihrávku. Bylo skvělé sledovat kluky, jak střídají způsoby rozehrávky dle situace a vyhodnocují si tak případná rizika přihrávek na obsazené hráče. Jen tak dál.

Nominace: Bílek, Erginger, Průša, Klusáček, Sojka, Šaray, Šimánek, Vagenknecht, Pintner, Zmereha, Žáček.

neděle 16.10.2016 | M. Holý | Přečteno: 1103