Starší přípravka 2006 - Xaverov Horní Počernice

Poslední soutěžní zápas jsme předehrávali ve čtvrtek, protože na víkend jedeme na turnaj do Boskovic. Na závěr k nám zavítal tým Xaverova, takže nás čekal velmi těžký zápas.
22.kolo v Čt 16.6.2016 17:00
Háje UMT
Xaverov

Věděli jsme, že pokud máme odehrát vyrovnaný zápas, bude potřeba být po celý zápas aktivní a nenechávat soupeři čas na rozehrávku. V první čtvrtině nám to nevycházelo a proto, si soupeř vytvořil hned na začátku náskok. O pauze jsme si znovu povídali o včasném napadání a rychlejší rozehrávce. Od té doby jsme odehráli krásné tři čtvrtiny.

Zápas byl velice svižný a hrálo se nahoru dolu. Hráči neměli čas si oddechnout a na hřišti nechali opravdu všechno. V tréninku mají kluci pořád na práci s míčem více času a pak je vidět, jak jim dělá v zápase problémy napadání soupeře. To je hlavní věc, kterou je potřeba změnit. Pokud budeme hrát pod velkým tlakem na tréninku a dokážeme zrychlit hru, přenese se to i do zápasů. S tím souvisí i rozehrávka od brankáře, která nám někdy dělá starosti. Ve většině případů to není chybou brankáře, ale malým pohybem ostatních hráčů.

Za tento zápas a za celé jaro je potřeba hráče moc pochválit. Oproti podzimu udělali velký pokrok. Jakým způsobem se teď na hřišti prosazuje například Fanda Domša je neskutečné. Mohl bych tady, ale vyjmenovat všechny hráče, protože mi dělali na jaře velkou radost. Poděkování patří i rodičům, kteří kluky při zápasech a během celé sezóny perfektně podporovali.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Holý, Hadraba, Konečný, Kubánek, Lacko, Limberg, Málek, Slavík, Šilhánek, Oráč, Pechanec, Trnka, Zlatuška

čtvrtek 16.6.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2745