úterý 12.11.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 13

Ročník 2011: Turnaj partnerských klubů

Háje Cupy
2019/2020
Tréninky
zima
pondělí 11.11.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 117

Muži A: Máme rádi drama

neděle 10.11.2019 | Jaroslav Kuneš | Přečteno: 105

Ročník 2007: Poslední podzimní ligový zápas

pátek 8.11.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 105

S fotbalem do Háje

středa 6.11.2019 | QALO | Přečteno: 120

Ročník 2009: Fotbal si užíváme nejen další výhrou

středa 6.11.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 193

Muži A: Mladá krev

úterý 5.11.2019 | Pavel Souček | Přečteno: 105

Ročník 2012: Závěrečné utkání podzimu

úterý 5.11.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 175

Muži B: Utkání plné soubojů

pondělí 4.11.2019 | Pavel Meluzín | Přečteno: 128

Ročník 05/06: Jihoměstské derby

pondělí 4.11.2019 | Ondřej Kára | Přečteno: 122

Ročník 2012: Utkání s Braníkem

pátek 1.11.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 150

S fotbalem do Háje

pátek 1.11.2019 | Lukáš Feňa | Přečteno: 112

Ročník 2009: JVL v Březiněvsi

čtvrtek 31.10.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 139

Ročník 2011: Závěrečné domácí představení

čtvrtek 31.10.2019 | Klub | Přečteno: 331

Rozpis trampolín zima

středa 30.10.2019 | Klub | Přečteno: 247

Vyzvednutí oblečení od SportFotbalu

středa 30.10.2019 | Roman Tuček | Přečteno: 160

Ročník 2007: Plichta s Varnsdorfem

středa 30.10.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 193

Muži B: Zasloužené vítězství

Aktuality

29.10.2019

Trenérská schůze

Ve čtvrtek 7.11. proběhne od 19:30 v Kantýně na Hájích trenérská schůze.
24.10.2019

Výběr U11

Háječtí hráči Michael Holý, Ondřej Jelínek a Jaroslav Votípka byli nominování do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U11.
21.10.2019

Zrušení tréninků

V období podzimních prázdnin na Jižním Městě (28.-30.10.) budou zrušeny tréninky předpřípravek, přípravek a mladších žáků.
17.10.2019

Poslední trénink brankářů

Příští týden v úterý (22.10.) proběhne v areálu Schulhoffova poslední trénink brankařů z přípravek v roce 2019. Tréninky znovu započnou na jaře roku 2020.
23.9.2019

Výběr U10

Háječtí hráči Tomáš Kantůrek a Jáchym Pechar byli nominování do reprezentačního výběru Prahy v kategorii U10.
18.9.2019

Výběr U13

Hájecký brankář Tadeáš Balon byl vybrán jako reprezentant pražského výběru v kategorii U13.
16.9.2019

C licence

Hájecký trenér Filip Černík úspěšně absolvoval kurz a získal trenérskou C licenci.

Kalendář akcí

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Rozpis zápasů / Výsledky

16.11.2019, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Uhříněves
Starší žáci A (2005)
16.11.2019, 09:00, SC Radotín UMT.
SC Radotín – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
16.11.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Loko Vltavín
Starší dorost
16.11.2019, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Bohnice
Mladší dorost
16.11.2019, 13:30, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
Muži A
16.11.2019, 13:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Mladší žáci B (2008)
16.11.2019, 13:30, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
16.11.2019, 14:00, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
Muži B
17.11.2019, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2012)
17.11.2019, 13:30, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2014)
17.11.2019, 13:30, Horní Měcholupy
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
17.11.2019, 14:00, Tempo
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2013)
23.11.2019, 10:00, Háje UMT.
FC Háje – Benešov
Starší žáci A (2005)
23.11.2019, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Benešov
Starší žáci B (2006)
24.11.2019, 08:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2012)
24.11.2019, 09:00, Braník
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2009)
24.11.2019, 12:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2011)


Jihovýchodní liga - podzim 2019

Partneři