Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2011: Nové tváře na hřišti

V sobotu po obědě jsme odehráli další utkání na dvě hřiště, tentokrát s Vyšehradem.
7.kolo v So 19.10.2019 13:30
Sparta Krč T.
Vyšehrad

Do tohoto zápasu dostali příležitost i kluci, kteří se do našeho týmu připojili teprve od září a s fotbalem začínají. Dále jsme také o tomto víkendu posunuli dva hráče k ročníku 2010, aby si vyzkoušeli zápas se staršími a také hru 5+1.

Ze začátku zápasu s Vyšehradem nám tedy chvíli trvalo, než si kluci na pozměněné složení zvykli. Ovšem od druhé čtvrtiny se obě party rozjely. Nejvíce se nám dařilo, když se do hraní zapojili všichni hráči, velice bylo znát, když na sebe kluci mluvili a dívali se kolem sebe. V momentě, kdy se kluci před střelbou podívali, byli úspěšní, pokud nechali hlavu dole, trefovali přímo brankáře. V poslední čtvrtině se naše efektivita zvýšila a to především díky přehledu před samotným zakončení.

Děkujeme rodičům za podporu.

sobota 19.10.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1674