Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2011: Turnaj partnerských klubů

V sobotu dopoledne jsme se zúčastnili turnaje partnerských klubů, který pořádala Slavia Praha.
:
v So 9.11.2019 09:00
Horní Měcholupy
Turnaj

Ve skupině jsme odehráli tři zápasy a to s týmy Neratovice-Byškovice, Kladno a TJ Straky. Je možné, že nám nesvědčí brzké ranní zápasy, neboť i v těchto třech zápasech jsme se těžko rozjížděli. S naší hrou a aktivitou jsme nebyli spokojení a nenavázali jsme na velmi vydařený podzim.

Do playoff jsme šli s čistou hlavou, řekli jsme si, že pro nás začíná nový turnaj. Kluci se probudili, velkým plusem byla úvodní vstřelená branka, která nám samozřejmě zvedla sebevědomí. Po prvním vyhraném zápase nás čekalo utkání o umístění, kde jsme měli možnost odvety s Kladnem.

V tomto zápase jsme předvedli nejvíce fotbalu za celý turnaj. Díky individuálním průnikům jsme se dostávali do přečíslení, kluci předvedli nespočet pěkných útoků, nadstavbou byla součinnost více hráčů. Odměnou bylo vstřelení pěti branek. S turnajem jsme se rozloučili druhým vítězstvím, avšak pomalejší začátek sobotního dopoledne v nás zanechává smíšené pocity.

Děkujeme rodičům za podporu v nepříznivém počasí, věřím, že jsme je závěrečnými zápasy zahřáli.

sobota 9.11.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 913