Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2011: První zápasy po pauze

Téměř po 2 měsících jsme hráči ročníku 2011 mohli opět zakusit atmosféru fotbalového zápasu.
:
v St 27.5.2020 17:00
ČAFC T.
ČAFC

O prvním možném hracím víkendu, jsme v sobotu 23.5. vyzvali starší hájecké spoluhráče z ročníku 2010. Dvě hřiště jsme postavili na 4+1 a na třetím hřišti jsme již zkoušeli 5+1. Ač jsme trénovali pouze dva týdny, všichni hráči nás mile překvapili. Na hřišti byla vidět velká chuť, nasazení a především fotbalová chytrost. Celý tým tento povedený zápas nakopl k dalšímu trénování.

Tuto středu jsme k dalšímu zápasu vyrazili do Záběhlic, soupeřem nám byl domácí klub ČAFC. Tentokrát se hrálo na dvě hřiště a obě na 5+1. V posledních trénincích se zaměřujeme v konverzaci s hráči na téma zvednuté hlavy a snažení se v situacích zachovat klid a rozhodovat se dle viditelných možností. Dále se zaměřujeme na vnímání šířky a možnosti využití otočení hry.

Kdo se byl ve středu na zápase podívat, všechny tyto aspekty v naší hře viděl. Máme velkou radost z toho, jakým způsobem se po pauze aktuálně prezentujeme a věříme, že s postupem času se budeme nadále zlepšovat.

středa 27.5.2020 | Jan Špinka | Přečteno: 1394