FK KLÁNOVICE - FC H Á J E "B" 1 : 1 /0:0/

FK  KLÁNOVICE  - FC H Á J E  "B"   1 : 1  /0:0/
Dne 24.04.2010 v 17:00 h FK KLÁNOVICE - FC H Á J E "B" 1 : 1 /0:0/ Sestava: TLUSTÝ MARVAL KREJČÍ HOVORKA KABELKA ZAJAC ŘEZNÍČEK AKSAMIT NEUMANN KREMLA STŘÍBNÝ Náhradníci: GAZUR - 58´ za Neumanna L. HOŠEK - 79´ za Zajace V. DVOŘÁK - nesvlékal se Žlutá karta: ŘEZNÍČEK - 80´ za strkání do soupeře, který jej 2x nakopl

Utkání se hrálo na vesnickém travnatém hřišti, které bylo tvrdé a dost nerovné. Bylo slunečné počasí a utkání přihlíželo cca 30 diváků. Pískal mladý rozhodčí Matěj Krček, As1 Michal Švástka a As2 Jan Nohejl, kteří nebyli špatní, ale podle mne i hráčů byl v 21´ ve vápně faul na Stříbného bez míče, který sudí nezapískal.
Domácí mužstvo mělo převážně starší hráče, ale zkušené a zejména beci odvrátili všechny míče hlavou. Neprosadil se ani hlavičkář Kremla a i Stříbný. Domácí byli bojovnější, agresivnější a měli více snahy po vítězství. V brance byl poprvé za mužstvo "B" Martin TLUSTÝ jednička z "A", neboť Matějovský s Vlasákem byli na sportovní soutěži od firmy. Martin byl spolehlivý a zachránil nás od porážky. Jinak mu chybí, aby obranu více dirigoval a to samé Krejčímu. Našim hráčům chybí více pohybu bez míče a přesnější přihrávky. U hráčů je vidět absence na trénincích, neboť většina má pouze jeden trénink týdně a to je málo.

Z mužstva "A" nikdo jiný nepřišel, neboť hraje až v neděli. Mohl jít Musil se Sojkou, ale těm se to nehodilo v sobotu.

Fakta z utkání:

11´ střela zleva z první skončila těsně nad břevnem

13´ Aksamit zleva z 23 m střílí, ale bek míč tečuje a ten končí na pravé tyči

33´ Aksamit střílí z 25 m z první k pravé tyči, ale brankář chytá

42´ domácí hráč střílí z první do náruče Tlustého

45´ volný hráč vlevo si naběhl na centr, ale jeho střelu Tlustý levou nohou vyráží

56´ Kremla střílí hlavou z 16 m nad branku po rohu zprava Aksamita /zleva mu
rohy nevycházely/

65´ domácí přihráli vlevo na volného hráče, který ze 14 m střílí a prostřelil
vyběhnuvšího Martina

66´ útočník si naběhl na centr ,ale z první pálí přes naší branku

67´ opět volný hráč vlevo dkstal přesný míč, ale jeho střelu vyráží \Tlustý na roh

71´ Gazur střílí z 16 m z první vedle pravé tyče po rohu Aksamita zleva

75´ Kremla se řítí zprava sám na brankáře, ale ten jeho střelu rukou vyráží

76´ po údajném faulu Marvala zahrával domácí hráč trestný kop a míč zleva
proletěl před brankou až do autu

78´ střela domácího hráče z 16 m končí těsně vedle levé tyče

86´ Stříbný levačkou střílí z otočky z 12 m vedle pravé tyče

89´ centr do malého vápna na Marvala brankář před ním chytá

90´ sudí nastavuje 2´

92´ ŘEZNÍČEK z hranice velkého vápna střílí skákavku těsně nad zemí k pravé