Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
neděle 27.8.2023
|
Klub
|
Přečteno: 2753
Individuální tréninky
11.4.2024 | Přečteno: 195
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 175
Čarodějnice 2024
26.3.2024 | Přečteno: 338
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 602
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 914
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 284
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 385
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 380
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 380
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 318
Zimní liga na Hájích - finálový den
Zobrazit archiv
<
listopad 2020
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.11.2020, 10:00, TJ Úročnice Benešov T.
Benešov – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
1.11.2020, 10:00, TJ Úročnice Benešov T.
Benešov – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
1.11.2020, 11:45, Háje UMT.
FC Háje – Dolní Chabry
Mladší dorost A
1.11.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – SK Libuš
Starší dorost
1.11.2020, 14:00, Chodov T.
Chodov – FC Háje
Starší žáci C (2008+2009)
1.11.2020, 15:00, Uhříněves UMT.
Uhříněves – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
1.11.2020, 17:00, ČAFC
ČAFC – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
1.11.2020, 17:00, ČAFC
ČAFC – FC Háje
Jihovýchodní liga
2
3
4
5
6
7
ZÁPAS:
7.11.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
Mladší žáci A (2011)
7.11.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Štěrboholy
Muži A
7.11.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší žáci B (2012)
8
ZÁPAS:
8.11.2020, 09:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší žáci B (2010)
8.11.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
Mladší žáci B (2012)
8.11.2020, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Roudnice nad Labem
Mladší žáci A (2011)
8.11.2020, 11:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Starší dorost
8.11.2020, 11:45, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Mladší dorost A
8.11.2020, 14:00, Dolní Počernice T1.
D. Počernice – FC Háje
Mladší dorost A
8.11.2020, 14:00, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
Muži B
9
10
11
12
13
14
ZÁPAS:
14.11.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Starší žáci B (2010)
14.11.2020, 09:00, SC Radotín UMT.
SC Radotín – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.11.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Bohnice
Mladší dorost A
14.11.2020, 13:30, Ďáblice UMT.
SK Ďáblice – FC Háje
Muži B
15
ZÁPAS:
15.11.2020, 09:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
15.11.2020, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Starší dorost
15.11.2020, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Libuš
Mladší dorost A
15.11.2020, 13:30, Ďáblice UMT.
SK Ďáblice – FC Háje
Muži A
16
17
ZÁPAS:
17.11.2020, 10:15, Juliska UMT.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
17.11.2020, 10:15, Juliska UMT.
Dukla – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
17.11.2020, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Březiněves
Muži A
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři