Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
neděle 27.8.2023
|
Klub
|
Přečteno: 2764
Individuální tréninky
11.4.2024 | Přečteno: 207
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 182
Čarodějnice 2024
26.3.2024 | Přečteno: 351
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 626
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 927
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 290
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 398
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 388
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 387
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 326
Zimní liga na Hájích - finálový den
Zobrazit archiv
<
září 2021
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.9.2021, 16:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla
Starší žáci A (2009)
1.9.2021, 18:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla
Starší žáci B (2010)
2
ZÁPAS:
2.9.2021, 16:30, ČAFC T.
FC Háje – ČAFC
43
:
11
Mladší přípravka B (2016)
2.9.2021, 18:00, ČAFC T.
FC Háje – ČAFC
42
:
23
Mladší přípravka A (2015)
Schůzka nově náborovaných
(02.09.2021 18:00 - 02.09.2021 19:00)
Více informací o akci
3
4
ZÁPAS:
4.9.2021, 09:00, Háje T.
FC Háje – ČAFC
28
:
19
Starší přípravka A (2013)
4.9.2021, 09:00, Ďáblice T.
SK Ďáblice – FC Háje
1
:
9
Mladší žáci A (2011)
4.9.2021, 10:00, Městský stadion T.
Liberec – FC Háje
2
:
1
Starší dorost
4.9.2021, 10:30, Uhříněves T.
Uhříněves – FC Háje
3
:
0
Muži A
4.9.2021, 10:30, Háje T.
FC Háje – ČAFC
19
:
29
Starší přípravka B (2014)
4.9.2021, 11:15, Kyje UMT.
Kyje – FC Háje
4
:
14
Mladší žáci B (2012)
4.9.2021, 12:15, Městský stadion T.
Liberec – FC Háje
14
:
1
Mladší dorost A
4.9.2021, 13:00, Kolovraty T.
Sokol Kolovraty – FC Háje
3
:
1
Muži B
4.9.2021, 13:00, Kunratice T.
Kunratice – FC Háje
0
:
7
Mladší dorost A
5
ZÁPAS:
5.9.2021, 12:30, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
14
:
58
Mladší přípravka A (2015)
5.9.2021, 12:30, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
6
:
58
Mladší přípravka B (2016)
5.9.2021, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Most - Souš
4
:
2
Starší žáci A (2009)
5.9.2021, 15:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Most - Souš
7
:
0
Starší žáci B (2010)
5.9.2021, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
1
:
4
Starší žáci C (2008+2009)
5.9.2021, 17:00, Volno
VOLNÉ – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
5.9.2021, 17:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
17
:
14
Mladší přípravka A (2015)
6
7
8
ZÁPAS:
8.9.2021, 17:00, Stadion Letka T.
Liberec – FC Háje
3
:
4
Mladší žáci A (2011)
8.9.2021, 17:00, Stadion Letka T.
Liberec – FC Háje
9
:
4
Mladší žáci B (2012)
9
10
11
ZÁPAS:
11.9.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Starší přípravka C (2011+2012)
11.9.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Jihovýchodní liga
11.9.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – TJ Praga
7
:
7
Mladší žáci B (2012)
11.9.2021, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
7
:
0
Starší žáci C (2008+2009)
11.9.2021, 10:00, Roudnice
Roudnice nad Labem – FC Háje
3
:
2
Starší žáci A (2009)
11.9.2021, 10:15, Háje T.
FC Háje – Xaverov
1
:
0
Muži A
11.9.2021, 12:00, Roudnice
Roudnice nad Labem – FC Háje
7
:
0
Starší žáci B (2010)
11.9.2021, 12:30, Háje T.
FC Háje – Admira
39
:
24
Mladší přípravka A (2015)
11.9.2021, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla B
1
:
2
Starší dorost
11.9.2021, 14:00, Háje T.
FC Háje – Admira
14
:
58
Mladší přípravka B (2016)
11.9.2021, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Královice
6
:
21
Starší přípravka A (2013)
11.9.2021, 15:15, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
21
:
20
Starší přípravka A (2013)
11.9.2021, 15:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla B
2
:
4
Mladší dorost A
11.9.2021, 17:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
32
:
14
Starší přípravka B (2014)
12
ZÁPAS:
12.9.2021, 08:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší přípravka B (2016)
12.9.2021, 08:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Mladší přípravka A (2015)
12.9.2021, 08:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
Jihovýchodní liga
12.9.2021, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Střešovice
12
:
3
Mladší žáci A (2011)
12.9.2021, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Střešovice
7
:
14
Mladší žáci B (2012)
12.9.2021, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
2
:
1
Mladší žáci A (2011)
12.9.2021, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
1
:
8
Mladší dorost A
12.9.2021, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Partisan Prague
1
:
2
Muži B
13
14
15
ZÁPAS:
15.9.2021, 16:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla
Mladší žáci A (2011)
15.9.2021, 16:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Dukla
Mladší žáci B (2012)
16
ZÁPAS:
16.9.2021, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Spoje
15
:
19
Mladší přípravka A (2015)
16.9.2021, 17:30, Královice T.
Královice – FC Háje
2
:
22
Mladší přípravka A (2015)
17
ZÁPAS:
17.9.2021, 16:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
7
:
44
Mladší přípravka A (2015)
17.9.2021, 16:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
27
:
31
Mladší přípravka B (2016)
17.9.2021, 17:00, Uhelné sklady T.
Uhelné sklady – FC Háje
23
:
7
Starší přípravka A (2013)
18
ZÁPAS:
18.9.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
5
:
5
Mladší žáci A (2011)
18.9.2021, 10:00, Stínadla T.
FK Teplice – FC Háje
5
:
1
Starší dorost
18.9.2021, 10:00, Braník T.
Braník – FC Háje
8
:
1
Mladší žáci A (2011)
18.9.2021, 10:00, Braník T.
Braník – FC Háje
17
:
3
Mladší žáci B (2012)
18.9.2021, 10:15, Háje UMT.
FC Háje – Březiněves
1
:
0
Muži A
18.9.2021, 10:15, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
2
:
0
Starší žáci A (2009)
18.9.2021, 10:30, Dolní Počernice T1.
D. Počernice – FC Háje
26
:
0
Mladší žáci B (2012)
18.9.2021, 12:15, Stínadla T.
FK Teplice – FC Háje
2
:
0
Mladší dorost A
18.9.2021, 12:30, Ruzyně T.
Dukla – FC Háje
9
:
1
Starší žáci B (2010)
18.9.2021, 13:00, Háje T.
FC Háje – Admira
36
:
11
Starší přípravka A (2013)
18.9.2021, 14:45, Háje T.
FC Háje – Admira
24
:
19
Starší přípravka B (2014)
19
ZÁPAS:
19.9.2021, 13:30, Zvole
Zvole – FC Háje
Starší přípravka C (2011+2012)
19.9.2021, 13:30, Zvole
Zvole – FC Háje
Jihovýchodní liga
19.9.2021, 14:00, Bílá hora UMT.
Bílá Hora – FC Háje
0
:
8
Mladší dorost A
19.9.2021, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
1
:
3
Starší žáci C (2008+2009)
19.9.2021, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
5
:
1
Muži B
20
21
ZÁPAS:
21.9.2021, 13:00, Uhříněves
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
22
ZÁPAS:
22.9.2021, 13:00, ČAFC
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
23
ZÁPAS:
23.9.2021, 13:00, Motorlet
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
24
25
ZÁPAS:
25.9.2021, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Košíře
15
:
10
Starší přípravka A (2013)
25.9.2021, 09:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
25.9.2021, 09:00, Kolovraty
Sokol Kolovraty – FC Háje
Jihovýchodní liga
25.9.2021, 10:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Admira
Mladší žáci B (2012)
25.9.2021, 10:00, Háje T.
FC Háje – Podolí
10
:
14
Mladší přípravka A (2015)
25.9.2021, 10:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
3
:
2
Muži A
25.9.2021, 11:30, Háje T.
FC Háje – Podolí
22
:
28
Mladší přípravka B (2016)
25.9.2021, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Roudnice nad Labem
1
:
4
Starší dorost
25.9.2021, 14:00, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
6
:
2
Starší žáci C (2008+2009)
25.9.2021, 15:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Roudnice nad Labem
0
:
0
Mladší dorost A
26
ZÁPAS:
26.9.2021, 10:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
5
:
1
Starší žáci A (2009)
26.9.2021, 11:00, Schulhoffova T.
Dukla JM – FC Háje
13
:
4
Starší přípravka B (2014)
26.9.2021, 12:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – Litvínov
10
:
2
Starší žáci B (2010)
26.9.2021, 16:30, Braník
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
26.9.2021, 16:30, Třeboradice T.
Třeboradice – FC Háje
2
:
2
Muži B
26.9.2021, 16:45, Háje UMT.
FC Háje – D. Počernice
1
:
1
Mladší dorost A
27
ZÁPAS:
27.9.2021, 13:00, Motorlet
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
28
ZÁPAS:
28.9.2021, 08:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
5
:
4
Starší žáci B (2010)
28.9.2021, 10:45, Nad Přehradou T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
2
:
1
Starší žáci A (2009)
28.9.2021, 13:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – Ústí nad Labem
1
:
3
Starší dorost
28.9.2021, 15:15, Nad Přehradou T.
FC Háje – Ústí nad Labem
1
:
3
Mladší dorost A
29
ZÁPAS:
29.9.2021, 11:00, Braník
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
30
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři