Starší žáci C (2008+2009)

Ročník 05/06: Jihoměstské derby

Pochmurné počasí nás přivítalo na posledním soutěžním utkáním podzimní části naší soutěže.
7:2
(2:1)
9.kolo v Ne 3.11.2019 11:00
Chodov T.
Chodov
Diváci: 40,

A zápas byl neméně pochmurný, první poločas sice výsledkově skýtal naděje, protože skončil hratelným poměrem 2:1 pro soupeře. Dokonce i hra byla opticky vyrovnaná. Měli jsme několik průnikových přihrávek a po nich jsme se dostali do zakončení. Ovšem pozorný fanoušek si všiml fotbalovějšího pojetí soupeře. Přes poločasové nabádání k aktivní a kombinační hře se naše hra totálně rozpadla a krom několika individuálních akcí jsme se k ničemu nedostali.

Soupeř lépe kombinoval a byl důraznější a proto si nakonec odnesl tři body za výsledek 7:2. Zápas se ovšem dal vyhrát, individuálně nebyl Chodov lepší. Co jim ale nechybělo byl důraz, aktivita a chuť hrát fotbal. Navíc týmové a zodpovědné pojetí.

Rozloučili jsme se sezonou nejhorším možným způsobem, což mrzí. Za celý podzim se nám z mého pohledu povedl jen zápas se Slávií, to je bohužel málo. Dokud nebudeme ochotni na hřišti nechat všechno a dokud budeme bázliví ze soubojů, nemůžeme a nezasloužíme si získat všechno (3 body).