O prvním Říjnovém víkendu jsme zavítali na hřiště nováčka v letošní ligové sezóně, a to k malešickým TJ Junior Praha.
9.kolo v Ne 6.10.2019 14:00
V Úžlabině UMT.
Junior
Diváci: 27,

Předchozí výsledky Junioru předpovídaly snadnější hru, možnost vyzkoušet si různé kombinace a posty na hřišti. V utkání se nám přesto nedařilo hrát naši hru, míče odskakovaly a i přes velký tlak na soupeřově polovině hřiště, množství střel, padly první branky až k závěru 1. třetiny.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil, množství šancí, nepřesnost střelby z naší strany. Přesto jsme navýšili skóre a do závěrečné třetiny vstupovali za stavu 7:0.

Závěrečná třetina pokračovala ve stejném duchu, mnoho střel a nepřesností. Nakonec až v závěru hry, i díky Ráďově hattriku, jsme uzavřeli skóre utkání na 10:0.