Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2012: První soutěžní zápas

Ke svému vůbec prvnímu soutěžnímu utkání nastoupili hráči ročníku 2012.
1.kolo v So 7.9.2019 12:15
Háje UMT.
ČAFC

Bylo to naše první soutěžní utkání, což se trochu podepsalo na předvedené hře. První čtvrtinu jsme zaspali a čafka nás nemilosrdně trestala. Kluci pozdě obsazovali hráče, nechávali protihráčům příliš volného prostoru a situace, které si říkali o přihrávku nebo kličku, řešili nákopem. O přestávce jsem si s klukama sedli a oni nám sami řekli, co se jim nelíbí a co by chtěli zlepšit.

Od té doby jsme byli jak vyměnění. Kluci se nebáli hrát, neustále se nabízeli, a i ze složitějších situací vyjeli fotbalově. Najednou nás bylo plné hřiště a výkony jak jednotlivců, tak celého týmu začaly růst.

Snažili jsme se proti sobě postavit maximálně vyrovnané týmy, aby hra byla co nejpřínosnější pro obě strany, a to se nám až na jednu třetinu povedlo.

Nakonec se nám podařilo urvat první výhru, ale víc než to mě těší předvedená hra a ohromná radost hráčů po utkání, kdy za mnou hned běželi a ptali se, kdy budou mít další zápas.

sobota 7.9.2019 | Ondra Kára | Přečteno: 1692