Ročník 2007: Poslední podzimní ligový zápas

Poslední podzimní zápas. Velmi silný soupeř. Kluci nažhavení. Velká očekávaní. Kantýna otevřená. Hřiště postavené. Kluci rozcvičení. Hurá na to!
5:8
(3:3)
1.kolo v Ne 3.11.2019 10:30
Roudnice nad Labem
Diváci: 50,

Pátá minuta. 0:3. Rodiče rozčarováni. Roudničtí jak uragán. Útok za útokem. Krásné kombinace. Využívání celé šíře hřiště. Rychlost. Zaspaný začátek od našich. Pokračování v boji. A vida! Radkova bomba do břevna. Láďova dorážka do prázdné. 1:3. Naděje do další třetiny.

Druhá třetina. Faul zezadu na Honzu. Penalta! Vedle. Neproměněna. Ach jo. Honzův průnik středem. Gól! 2:3. Roudnice v útlumu. Naši na koni. Do toho! Do toho! Famózní Tadeáš! Individuální akce Toma. 3:3. Paráda! Přestávka. Že by?

Třetí třetina. Roudničtí s elánem. 3:4. Opět a opět nepřekonatelný Tadeáš. Honzova dorážka do prázdné. 4:4. Drama! Remíza na obzoru. Pozor! 4:5. Metrový offside!!! Rozhodčí nic. Rodiče naštvaní. A hned 4:6. Škoda. Ale ani ne po minutě. Honza hattrick. 5:6!!! Další drama. Nervozita na vrcholu. Roudnice u míče. Nádherná střela do šibenice. 5:7. Vzápětí 5:8 a hned konec. Škoda. Co se dá dělat.

Tadeáš mužem zápasu. Neskutečné zákroky!!! Klobouk dolů.

Kluci a trenéři, díky! Za tento zápas i za celý podzim.