Ročník 2009: Spousta gólů ale slabší nasazení

V úterý jsme hostili soupeře z Čafky. Jelikož soupeř neměl tým vrstevníků, nastoupil proti nám s mužstvem o rok mladším. Klukům jsme tento fakt zatajili, abychom předešli jakékoliv předpojatosti.
2.kolo v Út 17.9.2019 17:00
Háje UMT.
ČAFC

Věkový rozdíl byl ale znát a kromě několika slabších chvilek jsme zápas ovládali. O tom svědčí i samotný výsledek. Ovšem kdo zápas viděl na vlastní oči, tak mohl vidět, že kluci do toho zdaleka nedali všechno a hráli často jen tak, jak jim stačilo. S trenéry jsme se kluky snažili nabudit k většímu tempu, ale co si budeme, i my jsme zažili tyto zápasy v našich hráčských letech a je těžké nehrát jen tak, jak vám to stačí, když...no když vám to, zkrátka, stačí haha. Jsem si jistý, že většina z vás ví, o čem mluvím.

Třešnička na konec. Kluci v šatně i samotní cítili, že to z jejich strany nebylo ono, a že mohli hrát mnohem lépe. Těšíme se na další zápas, kde budeme moct pořádně zamakat a děkujeme soupeři z ČAFC, pro kterého musel být zápas velice náročný.

úterý 17.9.2019 | Pavel Rašplička | Přečteno: 1640