Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2014: Gólová nadílka v prvních dvou zápasech

Tento článek je souhrnem za poslední dvě utkání ročníku 2014, která sehrál proti ČAFC Praha a Střešovicím.
2.kolo v Ne 5.9.2021 12:30
Střešovice UMT.
Střešovice

Hned ze začátku je nutno říct, že se kluci prvních mistrovských utkání ve formátu 4+1 rozhodně nezalekli. Na obou zápasech panovala už od srazu dobrá nálada a chuť hrát, tu tak kazila pouze neodůvodněná nenávist vůči zvířecí abecedě.

V obou utkáních kluci ukázali, že bolístko hájeckého fotbalu, což je časté neproměňování šancí, zde nejspíše platit nebude, jelikož dokázali za obě utkání dát dohromady přes neuvěřitelných 100 branek. K vidění byla vidět, samozřejmě, i spousta kliček a individuálních i týmových kvalit. Zapracovali jsme také na hře brankáře, která se od prvního zápasu velmi zlepšila. Bohužel jak už obrovský podíl branek napovídá, pro kluky občas nebyl soupeř dostatečnou výzvou, uvidíme, co nám přinesou další zápasy!

Článek bych zakončil úsměvně slovy jednoho z kluků, poté, co asi dvě minuty na střídačce mlčky přemýšlel: „Pane trenére, když brankář může chytat ve vápně, tak proč nejde do vápna soupeře a nehodí jim to do brány??“

neděle 5.9.2021 | Pavel Rašplička | Přečteno: 1201