Starší žáci (2008+2009)

Ročník 05/06: Vítězná polovina

V neděli ráno jsme se postavili soupeři, se kterým byla první polovina zápasu velice vyrovnaná, avšak nakonec nás porazil. Naše hra dopředu byla poměrně úderná, avšak tlaku ze soupeřovy strany nešlo odolávat celý zápas a zákonitě jsme prohráli.
v Ne 17.3.2019 08:30
Háje UMT.
Cholupice

První polovina byla z naší strany perfektně odvedená práce, díky intenzitě naší hry jsme i po hezké akci vedli a vyhráli první poločas. Hra byla vyrovnaná a po několika našich individuálních průniků do soupeřovy obrany se nám podařilo vstřelit první branku. V poločase jsme proto klukům sdělovali pouhé detaily v čem se zlepšit.

Bohužel po nástupu do druhé poloviny utkání jsme nedokázali držet krok se soupeřem a postupným snižováním naší intenzivní aktivity jsme soupeři dovolili nás úplně zamknout na naší polovině a zřídka jsme se dostali na polovinu soupeře. A pokud ano, tak to bylo po individuální akci, po jejíž skončení jsme se opět stahovali na naši polovinu.

Nutno ale říct, že toto utkání bylo z naší strany zatím nejlepší v tomto roce, čemuž odpovídal i výsledek v polovině utkání. Jsem rád, že se nám povedlo kluky nastartovat hned na začátek zápasu, s čímž jsme bojovali v předešlých zápasech, změnou rozcvičky.

neděle 17.3.2019 | Michal Blažek | Přečteno: 2438