Starší žáci A (2009)

Ročník 2004: Generálka před jarní sezónou

V sobotu jsme nastoupili k poslednímu přípravnému utkání před vypuknutím soutěží. V přátelském zápase jsme přivítali divizní Aritmu.
v So 16.3.2019 12:45
Háje UMT.
Aritma

Velice se nám podařil úvod utkání, kluci byli plní odhodlání a měli velkou chuť. Proto se nám také povedlo vstřelit dvě rychlé branky, které napověděly o průběhu utkání. Je pravda, že jsme v prvním poločase byli nervózní na míči a proto se občas v těžkých chvílích objevil jednoduchý odkop míče do autu. Avšak tuto nervozitu dokázali hráči nahradit nasazením a již zmiňovanou chutí.

O poločase jsme toto téma probrali a cílem pro druhou část bylo zvýšit naši herní odvahu. To se povedlo, neboť ve druhém poločase bylo k vidění mnohem více individuálních průniků, více nahrávek a obraz hry vypadal okamžitě jinak.

Pro celý tým bylo vítězství potvrzením dobré práce v týdenním tréninkovém cyklu. Abychom mohli na jaře odehrát vyrovnané zápasy, je zapotřebí se na ně kvalitně připravit. Věřím, že toto si celý tým uvědomuje a společně je připraven dále pracovat.

sobota 16.3.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 2151