Ve druhém letošním zápase jsme jeli na hřiště týmu SK Motorlet Praha.
2.kolo v Ne 22.8.2021 10:00
Slivenec T.
Motorlet
Diváci: 25,

Věděli jsme, že Motorlet patří k velmi kvalitním týmům, ale i přesto jsme se chtěli prezentovat hezkým fotbalem. Bohužel na takto náročný zápas jsme měli hned dvanáct omluvenek. Museli jsme požádat i dva hráče z 2011, abychom mohli střídat jako v minulém zápase. Tímto jim moc děkujeme.

Motorlet hned od začátku ukazoval, že v tomto zápase chtěl hrát svou hru a snažil se útočit ze všech stran. Naši hráči se drželi statečně a ještě po osmnácti minutách bylo skóre 0:0. Pak jsme se chvilku přestali koncentrovat a Motorlet toho využil na 100% - vstřelil nám 6 gólů. V této soutěži, se nesmí vypustit ani chvilinka.

Ve druhé třetině jsme začali útočit i my. Do útočné části jsme se dostávali častěji. Bohužel to bylo na úkor obrany. Motorlet nám vstřelil 11 gólů.

Do třetí třetiny jsme šli s cílem dostávat se do útočné části ještě vícekrát a zkusit dát dva góly. Nakonec se nám podařilo dát pouze jeden gól. Hodně nás mrzí, že závěr utkání jsme položili a dostali tak 8 snadných gólů. Závěr utkání jsme rozebírali i v šatně a domluvili jsme se, že žádný další zápas už za jakéhokoli stavu nevypustíme.

Na závěr bychom chtěli zmínit opět myšlenku, kterou jsme zmiňovali po soustředění. Jednoho hráče dokážeme nahradit, ale pět určitě ne. Doufáme, že v příštím kole se už sejdeme v plném počtu.